Adriana Miglāne komentē apsūdzību pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanā

12 komentāri
Adriana Miglāne komentē apsūdzību pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanā
INSTAGRAM

Nepatikšanās iekūlusies jaunā dziedātāja, šova “X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne – viņa tiek apsūdzēta valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu neievērošanā. Nu dziedātāja sniegusi plašāku komentāru par notikušo.

Nedēļas sākumā plašu sabiedrības uzmanību izpelnījās fotogrāfija, kurā Adriana Miglāne kopā ar pulciņu meiteņu pozē iekštelpās, un ne vienai no viņām nav sejas maskas. Savukārt rokās turētās šampanieša glāzes un baloni liecina, ka notikušas kaut nelielas, bet svinības, kas uzskatāmas par privātu pasākumu, un pēc valdības rīkojuma ārpus vienas mājsaimniecības šobrīd ir aizliegtas.

Adriana neslēpj, ka pēc fotogrāfijas publiskošanas saņēmusi daudz jautājumu no saviem atbalstītājiem, tādēļ nolēma situācijas skaidrojumu izklāstīt arī publiski. ”Ļoti negribēju par to runāt, bet es jūtu, ka jūs gaidāt no manis kādu komentāru,” vietnes ”Instagram” stāstiņos saka Miglāne.

”Jā, es pilnībā esmu vainīga. Jā, biju. Aizbraucu pēc saviem ziediem, pēc savas krūzītes un pēc sava diploma,” savu vainu pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanā viņa nenoliedz.

”Protams, esmu pieaudzis cilvēks, vajadzēja domāt ar galvu, ka nedrīkst un tā, bet mana mammas sirds vienkārši alka pēc maza brītiņa kaut kur. Man kā mūziķei un vispār kā radošam cilvēkam šis ir šausmīgi grūts periods, jo mēs nekur netiekam, neko darīt nedrīkst. Jā, es esmu vainīga,” piebilst Miglāne.

Tagad dziedātāja saistībā ar pārkāpumu gaida ziņu no policijas un ir gatava par to atbildēt.

Taču Adriana liek noprast, ka vairāk par pārkāpumu viņu aizskāris kas cits. Proti, fakts, ka bildīte, kas bija izvietota privātā čatiņā, tikusi nopludināta. ”Vai tiešām nav ko darīt? Vai tiešām nav savas dzīves?” par meiteni, kura uzdrošinājusies fotogrāfiju padarīt publisku, aizdomājas Adriana.

”Es zinu, ka ir ļoti daudz skaudīgu cilvēku, ir ļoti daudz naidīgu cilvēku, es to visu saprotu. Es zinu arī, ka manus “storijus” skatās cilvēki tīri aprunāšanas pēc. Lūdzu, dariet to! Bet šādu soli es negaidīju.

Man dzīvē vispār ir ļoti maz draugu, jo es esmu šausmīgi apsvilinājusies un īsti neielaižos dziļos jaunos kontaktos, jo vienkārši man ir bail. Esmu visādi bildēta, sūtīta un ko tik ne.

Man ir tikai 20 gadu, visi pieļauj kļūdas, neviens nav balts un pūkains, es arī neesmu. Tā ir vienkārši mana stulba kļūda, un par to arī pati atbildēšu,” tā Adriana.

12 komentāri