”Aarzemnieku” Katrīna Dimanta atgriežas ”Eirovīzijā”! Vai viņai izdosies otro reizi prezentēt Latvijas vārdu Eiropā?

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”Aarzemnieku” Katrīna Dimanta atgriežas ”Eirovīzijā”! Vai viņai izdosies otro reizi prezentēt Latvijas vārdu Eiropā?
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātājai Katrīnai Dimantai jau reiz ir bijis tas gods pārstāvēt Latviju “Eirovīzijas” dziesmu konkursā. 2014. gadā dziedātāja darbojās grupā ”Aarzemnieki” un centās iekarot Eiropu ar dziesmu ”Cake to bake”. Ja par ”Cake to bake” mūziķe nebija pārliecināta, tad par šā gada solodziesmu ”Heart beats” viņa ir pilnīgi droša – dziesma var gūt panākumus.

”Heart beats” sākumā bija dziesma latviešu valodā ar nosaukumu ”Pipars”. ”Lipīgais”, skanīgais piedziedājums pašai Katrīnai skanējis galvā, tāpēc tika izlemts uzrakstīt tekstu angļu valodā.

Video: Lauris Valters un Katrīna Dimanta apvienojušies romantiskā dziesmā

”Sapratu, ka esmu gatava startēt, jo ar dziesmu lepojos un vēlos parādīt pasaulei, ka beidzot jūtos nobriedusi atrasties uz skatuves – solistes ampluā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīna.

Katrīnai ir svarīgi augt un attīstīties. Dalība ”Eirovīzijā” ir solis augšup un dziedātāja ir tam gatava!

Jau gadiem viņa ir izjutusi atbalstu savai spēcīgajai balsij un nu vēlas parādīt pasaulei, ka viņa var, ka Latvija var!

Muzikālās apvienības, kurās Katrīna darbojas nekur nepazudīs, bet šobrīd viņa priekšroku dod solo karjerai.

2014.gadā Katrīnai jau bija tas gods pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā, darbojoties grupā ”Aarzemnieki”.

Jau tajā laikā dziedātāja apzinājās, ka konkurss ir kas liels un varens, bet viņa negaidīja, ka no cilvēkiem būs tik daudz negatīvu emociju.

Iespaidīgi foto: ”X Faktora” zvaigzne Laima Dimanta ar māsu muzicē un bauda Ķīnas kultūru

Mūziķe nenoliedz, ka bija arī daudz pozitīvu ziņu, bet cilvēks ir tā iekārtots, ka sliktais pieķeras un paliek atmiņā ilgāk.

”Tajā gadā biju pārliecināta, ka uz Dāniju brauks Dons, bet tauta lēma citādāk un iespēja tika grupai ”Aarzemnieki”, kuras sastāvā tajā brīdī spēlēju. Ja godīgi, tad pēc tā gada pieredzes domāju, ka nespēlēšu mūziku, apstākļi nebija viegli, bet esmu šīs cīņas uzvarējusi. Ir augusi kvalitāte, sapratne un ambīcijas,” 2014. gada notikumus atceras Katrīna.

Māksliniece bijusi uz lielās ”Eirovīzijas” skatuves un vēlas tur atgriezties, viņa apzinās, kas sekos pēc Latvijas fināla, apzinās visus aspektus. Katrīna ir rezervējusi laiku, lai darītu visu un uzvarētu.

Stāstot par ”Aarzemnieki” dziesmu ”Cake to bake”, Katrīna nenoliedz, ka pati nebija pārliecināta, jo tīri fiziski, tā nebija viņas dziesma. Hitā dominēja divas valodas un grupā bijušas savstarpēji grūtas attiecības.

”Par šī gada dziesmu “Heart beats” varu teikt pretējo – esmu pārliecināta, man ir lieliska, atbalstoša komanda un apkārt gudri cilvēki, kas koncentrējas uz mērķi. Zinu, ka negatīvi cilvēki nevarēs mani apturēt. Ja ir ko teikt, lai nāk klāt un saka, lai nerunā riņķī un apkārt, šīs piezīmes nobremzē darbību un tad motivē darīt vēl vairāk un labāk. Esmu pateicīga par atbalstu, ko gūstu no cilvēkiem,” smaida Katrīna.

Nacionālās atlases pretendente cenšas no kļūdām mācīties, tāpēc nelasa komentārus internetā, ja ļoti gribas, tad palūdz kādam no draugiem izlasīt un pateikt, vai viņa drīkst lasīt.

”Saprotu, ka katram ir viedoklis, es to pieņemu, bet vēlos, lai mani neapgrūtina. Tāpat jau pietiek par ko domāt un ko darīt,” tā Katrīna.

Faktu, ka lielā ”Eirovīzijas” skatuve ir jau izjusta, Katrīna sauc par priekšrocību, viņa apzinās lietas, kas jādara, lai sasniegtu pašu augstāko mērķi. Viņa ir profesionāli augusi, pierādot sevi ne tikai Latvijā, bet lielākoties ārpus dzimtenes robežām. Viņa ir gatava ieguldīt laiku, līdzekļus, lai viss izdotos.

”Patiesībā viss jau tiek darīts – sniegtas intervijas ārzemju presei, tiek runāts ar dažādiem producentiem un gudriem skatuves cilvēkiem,” neslēpj Katrīna.

Dziesma ”Heart beats” stāsta par meiteni, kura rīta agrumā dodas pilsētas sapņainajās ielās, sekojot savai sirds balsij. Pavisam negaidīti viņa savā ceļā satiek senu mīlestību, kas liek sirdij pukstēt straujāk, ilgi nedomājot abi turpina ceļu kopā.

”Heart beats” tapusi labdarības fonda ”Līdzskaņa” radošajā nometnē, un tā aicina ieklausīties savos sirdspukstos, sekot tiem, lai arī kur tie aiznestu, jo ceļā var gadīties satikt īsto mīlestību.

”Radošajā procesā ļoti daudz runājām tieši par manām attiecībām ar vīriešiem, kādi stāsti man noglabāti, ar ko vēlos dalīties. Man dziesmā ļoti patīk gan stāsts, gan muzikālais ceļojums. Gan latviešu, gan angļu versija ir lieliska,” smaida Katrīna.

Nacionālajam ”Eirovīzijas” finālam Katrīna kopā ar savu komandu vēlas radīt šovu, kas spētu vēl vairāk izcelt dziesmu.

1 komentārs