56 gadus vecā Olga Rajecka cienīgi izrāda slaidās kājas

8 komentāri
56 gadus vecā Olga Rajecka cienīgi izrāda slaidās kājas
Ieva Leiniša/LETA

Otrdienas, 28. augusta, vakarā Dzintaru koncertzālē notika piemiņas koncerts ”Mans draugs Mārtiņš Freimanis”, kurā iemīļoti un populāri latviešu mākslinieki izpildīja Mārtiņa Freimaņa dziesmas jaunā skanējumā. Koncertā ar īpašu krāšņu tērpu priecēja dziedātāja Olga Rajecka.

Koncertā īpaši pamanāma bija šarmantā dziedātāja Olga Rajecka. Skatuves māksliniece bija tērpusies koši violetā, sievišķīgā kleitā, kuras garums bija nedaudz virs ceļgala. Tas ļāva novērtēt 56 gadus vecās dziedātājas joprojām slaidās kājas.

”Diemžēl vairs nav neviena tāda mūziķa, kurš būtu tik dāsns, kāds bija Mārtiņš, kurš spēja pats uzrakstīt dziesmu, lieliskus dziesmas vārdus un dāvināt to citiem.

Mums bija vairākas lieliskas sadarbības, un man viņa ļoti pietrūkst. Viņš bija neticami talantīgos un tai pašā laikā ļoti cilvēcīgs un vienkāršs,” piesakot dziesmu ”Paspēlēsim paslēpes”, šovasar teica Rajecka.

Līdzās Rajeckai Freimaņa piemiņas koncertā uzstājās arī dziedātāji Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Katrīna Bindere, Andris Ērglis, Ralfs Eilands, grupa ”Refleksija” un Arturs Gruzdiņš, grupas ”Līvi” un ”Putnu balle” Andris Kivičs un citi. Koncertu vadīja Lauris Reiniks.

8 komentāri