28 gadu vecumā miris slavenais zviedru dīdžejs Avicii

28 gadu vecumā miris slavenais zviedru dīdžejs Avicii
AP/Scanpix

Jaunības plaukumā mūžībā devies megapopulārais zviedru dīdžejs Avicii, īstajā vārdā Tims Berglings, tādu hitu kā “Hey Brother”, ”Lonely Together”, “Waiting for Love”, “Wake Me Up”, “Addicted to You” autors.

Kā, atsaucoties uz Avicii pārstāvi, ziņo BBC, mūziķis, kurš sadarbojies ar Madonnu, ”Coldplay” un dēvējams par vienu no šī žanra lielākajām zvaigznēm, 28 gadu vecumā Omānā miris.

”Dziļās skumjās paziņojam par Tima Berglinga, zināma kā Avicii, zaudējumu.

Viņa ģimene ir satriekta, un mēs lūdzam respektēt radinieku vēlmi pēc privātuma šajā smagajā laikā. Nekādi papildu komentāri netiks sniegti,” teikts paziņojumā.

Tikmēr ārzemju medijos jau ir versijas par mūziķa aiziešanas iemeslu. Lasi TE!

Šoku un skumjas par negaidīto zaudējumu sociālajos tīklos jau paudušas citas mūzikas zvaigznes. Kā norāda Kelvins Hariss, Avicii bijis kaislīgs un neticami talantīgs mākslinieks ar skaistu dvēseli.

Tas gods baudīt Avicii šovu 2016. gadā bija arī daudziem latviešiem – mūziķis viesojās mūsu kaimiņvalstī Igaunijā ”Weekend Festival” ietvaros.

Festivāls bija pēdējā iespēja šajā reģionā redzēt viņa ”live” šovu – mākslinieks ap to laiku paziņoja, ka izlēmis pārtraukt koncertdarbību, lai pievērstos darbam studijā un 2016. gada tūre ir viņa pēdējā.

Par Avicii ko dzirdējuši noteikti ir arī tie, kuri nav lielākie deju mūzikas fani – nav iespējams ieslēgt radio un nedzirdēt kādu no viņa hitiem. “Hey Brother”, ”Lonely Together”, “Waiting for Love”, “Wake Me Up”, “Addicted to You” ir tikai daži no mākslinieka hitiem, kas pēdējo pāris gadu laikā gozējušies topu virsotnēs arī dažādās pašmāju radiostacijās.