4 komentāri
100 uzstāšanās gadā un laba peļņa mūzikā! Šlāgeru zvaigznes Rikardiona veiksmes stāsts
Privātais arhīvs

Pagājušajā gadā izdevis albumu, šlāgermūzikas pārstāvis Rikardions jeb īstajā vārdā Rihards Millers iesniedzis to arī “Zelta Mikrofona” balvai. Pats sakot, ka tā būtu laba dāvana viņa 31. dzimšanas dienā un kalpotu kā pateicība, par ieguldītajiem 10 gadiem mūzikā. Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

Veiksmīgs gads aiz muguras

“Jā, šis ir ļoti aktīvs periods manā dzīvē. Aizvadītajā gadā bijuši daudz koncertu, vasara vispār bija ļoti, ļoti noslogota, bet kopumā gads bijis veiksmīgs, es tā uzskatu!” par 2017. gadu portālam Skaties.lv stāsta mūziķis. “Popularitāte un pieprasījums aug, par ko man prieks. Tas viss, pateicoties mērķtiecīgam darbam, kurā analizēju un pilnveidoju sevi,” tā Rihards.

Savu ikdienu viņš aizpilda ne tikai ar skatuvi, bet arī ikdienas darbu A/S “CATA” un studijām Biznesa augstskolā “Turība”, kur tiek apgūts mārketings un tirdzniecība. “Tas ļoti labi sasaistās arī ar mūziku, turklāt ir palīdzējis izanalizēt gadu laikā pieļautās kļūdas, izlabot nepilnības un ļauj raudzīties nedaudz skaidrāku skatu nākotnē,” izvēlētas profesijas apguvi raksturo kādreizējais TV šova “Okartes skatuve” dalībnieks.

Konkrētu skaitu viņš nosaukt nevarot, bet gadā Rihardam uz skatuves jākāpj aptuveni 100 pasākumos un koncertos, no kuriem vairums pasūta tieši Rikardiona repertuāru. Taču par pieprasījumu viņš nesūdzas. “Jā, Latvijā ar šlāgermūziku nopelnīt var, bet nekas nenotiek bez kārtīga darba. Tā ir daudz gadus ilga sadarbība ar cilvēkiem un koncertēšana, bet ar darbu uzskatu, ka tas jebkuram ir pa spēkam. Tikai jādara. Pareizs mārketings, menedžments, kā arī jābūt kaut cik talantīgam. Un es domāju, ka var strādāt Latvijā, kāpēc nē!?” šlāgermūzikas aizkulises ieskicē viņš.

Vērienīga dzimšanas dienas ballīte un Latvijas tūre

“Vēlreiz vēlētos uzrunāt savus fanus, no kuriem man ik dienas nāk vēstules – gan jautras, gan patīkamas, gan uzmundrinošas, gan uzticīgas, un tas ir tāds viens no pozitīvajiem momentiem šajā visā,” tā Rikardions, kurš plāno vērienīgi atzīmēt savu dzimšanas 31. dzimšanas dienu.

“Kultūras namā “CATA” norisināsies pasākums “Rikardiona dzimšanas dienas koncerts restorāna vagonā”. Tas būs 23. martā, kur piedalīsies tādi mākslinieki kā Kristīne Šomase, Santa Getmančuka, Edgars Balodis un Aldis Rullis, bet pēc tam būs balle,” par savu ballīti portālam Skaties.lv stāsta Rikardions.

Bet tas vēl nav viss – mūziķis plāno arī Latvijas tūri, taču datumi vēl nav nolikti. “Šī gada beigās vai nākamā gada sākumā plānoju ar koncertiem apbraukāt valsti par godu manai 10 gadu jubilejai uz skatuves.”

TOP komentāri

 • Pitons
  +4 +4 0

  Pitons

  Pagājušo gad biju uz viņu koncertu.
  Tur bija viens džeks,kurš norāva skatuvi. Neko tamlīdzīgu es nebiju redzējis kopš 90.
  Ja viņš šogad arī tur būs es brauks!
 • Binoklis
  +2 +2 0

  Binoklis

  Ilze,
  nemuldi!
  Es zinu ka tev biksēs ir rūsa un tālāk par šo rūsu tu neredzi. Rūsainā Ilze atradusies.
 • Reksis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl