Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 18. novembris

Aleksandrs, Doloresa

Ieskaties arī
Horoskops aunam

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Horoskops vērsim

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Horoskops dvīņiem

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Horoskops vēzim

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un , ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Horoskops lauvai

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Horoskops jaunavai

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā, salūtu var skatīties arī vienatnē!

Horoskops svariem

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Horoskops skorpionam

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Horoskops strēlniekam

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Horoskops mežāzim

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa.

Horoskops ūdensvīram

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei nevis materiāli miesiskās baudas.

Horoskops zivīm

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūziķi

Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā jaunu šlāgerhitu

Dziedošā Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā jaunu šlāgerhitu

TV šova ”Dziedošās ģimenes” piektās sezonas dalībnieki Milleru-Balandīnu ģimene piedāvā savu jaunāko veikumu – dziesmu ”Klusiņām” un tās video. Ar jauno skaņdarbu mūziķi vēlas atgādināt, ka tieši mīlestība, sirsnīgums un ģimeniskums ir tās vērtības, kas spēj stiprināt un pasargāt mūs no dzīves skarbajiem vējiem.

Vācietis Jorans publicē sirsnīgu dziesmu “Mans suns ir letiņš”

Vācietis Jorans publicē sirsnīgu dziesmu “Mans suns ir letiņš”

Valsts svētku nedēļā ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājis Latvijā dzīvojošais vācietis Jorans Šteinhauers, kurš savulaik iemantoja atpazīstamību kā grupas “Aarzemnieki” solists. Mūziķis plašākas sabiedrības novērtējumam nodevis jaunu dziesmu ”Mans suns ir letiņš”, kas veltīta viņa adoptētajam suņukam Tabo.

Līga Rīdere nofilmējusies pavedinošā videoklipā

Līga Rīdere nofilmējusies pavedinošā videoklipā 2

Šova ”X Faktors” pirmajā sezonā atpazīstamību guvusī dziedātāja Līga Rīdere savas daiļrades un talanta cienītāju vērtējumam nodevusi savu jaunu dziesmu ”Es sen jau tevi gaidu”, kurai tapis arī pavedinošs videoklips.

Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Grupai "Jumprava" jauns videoklips

Pēc ilgāka pārtraukuma grupas “Jumprava” dalībnieki stājās kameras priekšā, lai Dagmāras Legantes režijā taptu dziesmas ”Strīds” videoklips. Dziesma atrodama šonedēļ izdotajā albumā “Insomnia”.

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani"

Noklausies! Aminata piedāvā lipīgu dziesmu "Pamet mani" 1

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā savus talanta cienītājus iepriecinājusi popdziedātāja Aminata – plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs “Pamet mani”, kas ir priekšvēstnesis jau pavisam drīz sagaidāmajam minialbumam “Maiga vara”.

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

"Prāta vētra" vienojas kopīgā dziesmā ar lietuviešu popzvaigzni

Ceturtdien, 31. oktobrī, dienas gaismu ieraudzījis kopprojekts, kurā apvienojušās populāras divu kaimiņvalstu muzikālās apvienības – latviešu ”Prāta vētra” un lietuviešu ”Daddy Was A Milkman”. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodota jauna dziesma ”This Is How I Feel”.

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

Februārī Rīgā koncertēs leģendārie ''Limp Bizkit''

28. februārī ”Arēnā Rīga” viesosies pasaulslavenā amerikāņu repmetāla un reproka grupa ”Limp Bizkit”, kas kļuvusi par smagās mūzikas ikonu, apvienojot roka, metāla un agresīva hiphopa elementus. Izslavētie skatuves huligāni satricinās Rīgu ar iespaidīgu šovu un sev vien raksturīgo neapturamo enerģiju.

“X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu

“X Faktorā” iepazītā Beatrise piedāvā atvasarīgu singlu 2

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājusi dziedātāja Beatrise Heislere, kuru trio “Hypnotic” sastāvā plašāka publika iepazina šova “X Faktors” pirmajā sezonā un ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē 2018. gadā. Skatuves māksliniece plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi atvasarīgu singlu “Aizturi elpu”.

Aija Andrejeva dižojas ar savu jauno spēkratu

Aija Andrejeva dižojas ar savu jauno spēkratu 12

Populārā dziedātāja Aija Andrejeva šovasar pēc ilgu gadu kopā būšanas nolēma šķirties no sava uzticamā ceļa biedra ”Mini Cooper”, kuram skatuves māksliniece bija devu vārdu Mincīc. Šonedēļ dziedātāja atbalstītājiem lepni atrādījusi savu jauno automašīnu.

Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta

Pašmāju mūzikā uzmirdz jauna dziedātāja Mønta

Latvijas mūzikā šonedēļ debitējusi jauna dziedātāja un dziesmu autore Mønta, īstajā vārdā Monta Strūberga. Plašākas sabiedrības novērtējumam nodots dziedātājas debijas singls ”Tu nezini, kas gaida tevi”.

''Duets Sandra'' piedāvā pirmo dziesmu, ko sarakstījusi Andra sieva Oksana

''Duets Sandra'' piedāvā pirmo dziesmu, ko sarakstījusi Andra sieva Oksana 2

”Duets Sandra”, rudenim iestājoties, pārsteidz ar sev netipisku hitu – ”Atmiņas par vasaru”. Kā Skaties.lv atklāj apvienības līderis Andris Brīnums, to radījusi viņa mīļotā sieva Oksana, un tas ir kas vairāk ”Prāta vētras” un Laura Reinika stilā. Un kāpēc gan ne arī ”Duets Sandra” daiļradē?

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Grupa “Triānas parks” un Intars Busulis piedāvā kopdziesmu

Otrdien, 15. oktobrī, grupa ”Triānas parks” izdevusi jaunu albumu ”11”, kurā iekļautas vienpadsmit dziesmas latviešu valodā. Līdz ar albuma publiskošanu klausītājiem tiek nodots trešais singls – dziesma ”Kamēr”, kas ir duets kopā ar dziedātāju Intaru Busuli.