Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena atvērta flirtam un interesantu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

Horoskops vērsim

Saskaņa ar pasauli un tajā mītošajiem cilvēkiem būs uzmundrinoša un uz varoņdarbiem mudinoša. Sajutīsi sevī pārliecību izrādīt savas domas, jūtas, nostāju un attieksmi.

Horoskops dvīņiem

Būsi pārņemts ar jauniegūto paziņu izpēti un novērtēšanu. Intuīcija tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp mīlestību un draudzību, došanu un ņemšanu.

Horoskops vēzim

Būsi vinnētājs visās situācijās, kurās iesaistīsies. Tevi atbalstīs augstākie spēki gan aizbildņu, gan pielūdzēju veidolā. Vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu spēju apburt.

Horoskops lauvai

Cenšoties nobaudīt dažādas dzīves krāsas, vari nokļūt neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Beigās visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, izvērtīsies pietiekoši veiksmīgi.

Horoskops jaunavai

Šodien var atklāties dažu cilvēku ne pārāk lojālā rīcība. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Dienas noslēgumā vari veiksmīgi patērēties. Galvenais, ka iegādātais sola garu un priekpilnu lietošanas mūžu.

Horoskops svariem

Atveries cilvēkiem, pārkāp paša uzliktos mūrus. Pretējā gadījumā tev būs grūti saglabāt to, kas svarīgs – sirdsmieru, dzīvesprieku un komfortu.

Horoskops skorpionam

Šodien objektīvi sadali savus enerģijas resursus un nepāršauj pār strīpu ar baudām un tēriņiem. Atvēli sev nelielu vientulības brīdi, lai pārdomātu savas sajūtas.

Horoskops strēlniekam

Šodien ļoti noderēs tavas spējas saprasties ar miera traucētājiem vai skandalētājiem. Varēsi viņus gan uzklausīt, gan nomierināt. Neizrādīsi nosodījumu vai pārmetumu. Piedosi citiem viņu īslaicīgās vājības.

Horoskops mežāzim

Nesavaldība tev nepalīdzēs, bet spēja harmoniski just un arī adekvāti izrādīt to, ko tava sirsniņa ir sajutusi un prāts aptvēris – gan. Gaisā būs jūtams solījums, ka galu galā viss nokārtosies bez asins izliešanas.

Horoskops ūdensvīram

Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu vēlmju kambarus. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo taustāmāki būs rezultāti.

Horoskops zivīm

Šajā dienā tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus, arī iepērkoties. Pirkšanas prieku dubultosi, ja šajā procesā iesaistīsi arī savus dārgos un mīļotos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūziķi

Annas Dribas atbilde ''Ričiem'' ''Čigānu karalienes'' konfliktā

Annas Dribas atbilde ''Ričiem'' ''Čigānu karalienes'' konfliktā

Izlasījusi grupas ”Riči” dalībnieka Rinaldo komentāru strīdā par koncertšovu ”Čigānu karaliene”, klusēt nespēj šova galvenā māksliniece Anna Dribas. Dziedātāja ar Skaties.lv starpniecību vēlas aicināt ”Riču” mūziķus pārstāt iepīt viņas vārdu pašu ģimenes iekšējā skandālā.

Tracis ap ''Čigānu karalieni'' - Rinaldo nāk klajā ar aizkulišu stāstu

Tracis ap ''Čigānu karalieni'' - Rinaldo nāk klajā ar aizkulišu stāstu 13

Čigānu mūzikas cienītāji pēdējās nedēļas seko tracim ap koncertšovu ”Čigānu karaliene”. Vairs nepastāvošās grupas ”Riči” dalībnieks Kaspars Pudniks nācis klajā ar skaļu viedokli, ka bijusī kolēģe Anna Dribas nelietīgi izmanto ”Riču” vārdu, piesakot pasākumu kā grupas 20 gadu svinības, bet Anna apgalvo, ka viss ir pārpratums. Savu redzējumu par notikušo atklāj ”Riču” dalībnieks Rinaldo.

Tas ir jāredz! Lauris Reiniks piedāvā Brasas cietumā filmētu video

Tas ir jāredz! Lauris Reiniks piedāvā Brasas cietumā filmētu video 2

Noslēdzot vasaras sezonu, mūziķis un aktieris Lauris Reiniks skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod video versiju šīs vasaras populārajai dziesmai ”Izvēdināt galvu”. Tas ir komisks stāsts ar kriminālfilmas elementiem par cilvēku, kurš ir pārdedzis un pārstrādājies savā darbā.

Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas

Konflikts čigānu mūzikas aprindās: situāciju skaidro Anna Dribas 9

Šonedēļ Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalcis skaļš konflikts – bijušās grupas ”Riči” dalībnieks Kaspars Pudniks vērsies pret agrāko kolēģi Annu Dribas un pazīstamo lietuviešu producentu Viktoru Prapru par nelietīgu ”Riču” vārda izmantošanu. Nu izveidojušos situāciju skaidro Anna.

“Musiqq” izdod Tēva dienai veltītu dziesmu

“Musiqq” izdod Tēva dienai veltītu dziesmu

Tuvojoties Tēva dienai, populārā grupa ”Musiqq” plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi jaunu singlu ”Tētis var visu”. Dziesma atrodama šogad izdotajā jubilejas albumā ”10”.

Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts

Latvijas čigānu mūzikas aprindas pāršalc skaļš konflikts 21

Čigānu mūzikas aprindas satricinājis jauns skandāls. Pārdošanā nonākušas biļetes uz koncertizrādi ”Čigānu karaliene”, kurā, kā reklamēts, grupa ”Riči” svinēs 20 gadu jubileju. Pretenzijas pret gaidāmo šovu cēlis bijušās grupas ”Riči” dalībnieks un runasvīrs Kaspars Pudniks, kurš paziņo – tā ir nelietīga ”Riču” vārda izmantošana un krāpšanās.

Apprecējusies dziedātāja Kristīne Prauliņa

Apprecējusies dziedātāja Kristīne Prauliņa

Precētu sievu pulkam šovasar pievienojusies dziedātāja Kristīne Prauliņa – skatuves māksliniece augusta otrajā pusē mijusi gredzenus ar mīļoto vīrieti skaņu režisoru Tomu Lismentu.