Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 13. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Mūziķi” aktualitātes

''Tā vietā, lai ļautu strādāt mūziķiem un ēdinātājiem, valsts izdomājusi ļaut iebraukt tūristiem.'' Izklaides industrijas pārstāvji pošas protestam

''Tā vietā, lai ļautu strādāt mūziķiem un ēdinātājiem, valsts izdomājusi ļaut iebraukt tūristiem.'' Izklaides industrijas pārstāvji pošas protestam 9

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Ministru kabinets vienojies par jauniem ierobežojumiem, un tie šoreiz visvairāk skar sabiedriskās ēdināšanas un izklaides vietas. Mūziķis un bāra un kluba ”The Sinners” īpašnieks Miks Galvanovskis izplatījis publisku aicinājumu industrijas pārstāvjiem trešdien pulcēties protestam. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Galvanovskis, šis ir nāves spriedums Latvijas izklaides industrijai, kura vēl tikai sāk atkopties no krīzes. Miks jautā (un neskaitāmi industrijas pārstāvji viņam publiski pievienojas) – vai tiešām ir samērīgi ļaut iebraukt tūristiem, ļaužu masām izklaidēties lielveikalos, tajā pašā laikā līdz pēdējam piegriežot skābekli un teju apturot darbību sabiedriskās ēdināšanas un izklaides iestādēm?

Daiļā Anna Sedokova filmēšanās laikā piedzīvojusi negadījumu

Daiļā Anna Sedokova filmēšanās laikā piedzīvojusi negadījumu

Krievijā populārā dziedātāja un latviešu basketbolista Jāna Timmas mīļotā sieviete Anna Sedokova sociālajos tīklos publicējusi kadrus no savas dziesmas ”Самолёты” videoklipa filmēšanas, kas liecina – uzņemšanas laukumā ne viss gājis kā pa diedziņu.

Foto: dziedātāja Antra Stafecka pārsteidz ar neierastu tēlu

Foto: dziedātāja Antra Stafecka pārsteidz ar neierastu tēlu

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību dziedātāja Antra Stafecka parāda sevi jaunā vizuālajā tēlā, atklājot, ka tiek filmēts jauns videoklips. Vizuālās pārvērtības nelīdzinās nekam no tā, kā esam pieraduši redzēt skaisto dziedātāju.

Seksīgā Anna Sedokova atklāj, ka veikusi liposakciju

Seksīgā Anna Sedokova atklāj, ka veikusi liposakciju 1

Krievijas estrādes zvaigzne Anna Sedokova nereti atklāj atbalstītājiem dažādus privātās dzīves faktus. Šoreiz skaistule atklājusi, cik ilgi cīnījusies ar nepārliecību, sapņojusi par skaistumu un kāpēc veikusi liposakciju!

Oskars Deigelis iedziedājis grupas “Jumprava” hitu

Oskars Deigelis iedziedājis grupas “Jumprava” hitu

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis, kurš maijā izdeva savu ceturto studijas albumu ”Kamēr esmu”, sācis darbu pie jauna projekta – pašmāju dziesmu kaverversiju EP. Kā pirmo priekšvēstnesi mūziķis izdevis grupas ”Jumprava” leģendārās dziesmas ”Ēna” kaverversiju.