Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūziķi

Zināmi “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālisti

Zināmi “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālisti 3

Trešdien, 5. decembrī, kļuvis zināms, kuri mūziķi un grupas cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. No 33 dalībniekiem, kuri novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju

Foto: Sanda Kiopa glaunais ceļojums uz Gruziju 6

Populārais mūziķis Sandis Kiops pēdējo gadu laikā kļuvis par īstu ceļošanas entuziastu, un faniem ir grūti izsekot, kurā pasaules malā viņš kurā brīdī atrodas. Šobrīd mākslinieks ar savu līgavu Dainu jau bauda saulīti Tenerifē, taču īsi pirms aizbraukšanas pastāstīja Skaties.lv par savu lielo šī rudens braucienu – ceļojumu uz Gruziju par godu Dainas dzimšanas dienai.

Noklausies! Miks Dukurs radījis Ziemassvētku dziesmu

Noklausies! Miks Dukurs radījis Ziemassvētku dziesmu

Ziemassvētku gaidīšanas laikā daudzi pasaules un vietējie mūziķi vēlas iepriecināt savus atbalstītājus ar svētku dziesmām. Jau ceturto gadu šo mūziķu pulkam pievienojas arī dziedātājs Miks Dukurs.

Antra Stafecka priecē ar romantisku foto

Antra Stafecka priecē ar romantisku foto 1

Viena no populārākajām pašmāju skatuves māksliniecēm – dziedātāja Antra Stafecka –skaistajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā atbalstītājus iepriecinājusi ar romantikas pilnu foto, kurā viņa iemūžināta kopā ar mīļoto vīrieti Jāni Čubaru.

“Tu gaidi, kad starp jums būs emociju “salūts”. Varbūt, nav jēgas gaidīt?” Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz ''Eirovīziju''

“Tu gaidi, kad starp jums būs emociju “salūts”. Varbūt, nav jēgas gaidīt?” Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz ''Eirovīziju''

Pēc dueta Alekss Silvērs&Liera Štein izjukšanas Alekss nesnauž, viņš pārstāvējis Latviju vērienīgajā konkursā ”Slāvu Bazārs” un pēc vairāku gadu neveiksmes Latvija iekļuva finālā. Nu dziedātājs izlēmis sevi pierādīt Eirovīzijas nacionālajā atlasē, kurā startēs ar dziedātājas Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu ”Fireworks”.

Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis

Pašmāju popmūzikā debitē jauns duets – Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis 3

Šonedēļ pašmāju šovbiznesā sevi pieteicis jauns duets, kurā apvienojušies ”X Faktora” pirmās sezonas zvaigzne Adriana Miglāne un grupas ”Dziļi violets” solists un ”Izklausies redzēts” uzvarētājs Nauris Brikmanis. Klausītāju vērtējumam nodota pirmā dziesma ”Laimes lācis”, kurā mūziķi atklāj savas domas par latviešiem.

Kas patiesībā ir un ko par ap sevi sacelto jezgu domā dziedātāja Evija Vēbere

Kas patiesībā ir un ko par ap sevi sacelto jezgu domā dziedātāja Evija Vēbere 24

Par pēdējās nedēļas aprunātāko mākslinieci Latvijā kļuvusi Evija Vēbere, kura simtgades koncertā pārsteidza ar visai inovatīvu versiju par slaveno ”Svētku dienu”. Pirms akli kliegt līdzi tiem, kuri spriež, ka meitene ”samaksājusi” par iespēju publiski uzstāties vai ir kādas ietekmīgas personas radiniece, vērts iepazīties ar meitenes izglītību un painteresēties par panākumiem.

Ko par Evijas Vēberes izpildīto "Svētku dienu" domā Imants Kalniņš?

Ko par Evijas Vēberes izpildīto "Svētku dienu" domā Imants Kalniņš? 38

Par Latvijas simtgades svinību vienu no apspriestākajiem notikumiem kļuva koncerts “Mīlestības vārdā.18+”, pēc kura pamatīga šūmēšanos kultūras baudītāju aprindās izraisīja Evijas Vēberes uzstāšanās. Beidzot komentāru par koncertu un ”Svētku dienas” izpildījumu sniedzis komponists Imants Kalniņš.

Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt

Pēc dzemdībām Laura Raila nav spējusi padziedāt

Teju četrus mēnešus dziedātāja Laura Raila ir māmiņa dēliņam Lūkasam. Dēls neattur Lauru no aktīvas publiskās dzīves, visu izdodas apvienot. Tāpat māksliniece tikusi galā ar diafragmas problēmām, kas viņu piemeklēja pēc dzemdībām.