Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūziķi

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu

Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu 1

Ar romantisku dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi temperamentīgā dziedātāja un dejotāja Anna Dribas. Nesen plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs ”Tikai tu”.

Dziedātāja Liene Greifāne izdod pirmo singlu krievu valodā

Dziedātāja Liene Greifāne izdod pirmo singlu krievu valodā

Dziedātāja, režisore Liene Greifāne, kura šobrīd dzīvo Maskavā un studē kinorežiju institūtā ”VGIK”, atsākusi mūzikālo darbību un ierakstījusi divas versijas savai jaunajai dziesmai ”Еду к тебе” (Braucu pie tevis).

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus

Linda Leen izdod hita “Uzar mani kā zemi” remiksus 1

Sava talanta cienītājus īsi par saulgriežiem iepriecinājusi populārā dziedātāja Linda Leen – šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam skatuves māksliniece nodevusi divus hita ”Uzar mani kā zemi” remiksus un kopā ar mūziķi Rihardu Lībieti aicina uz īpašiem naktskoncertiem.

Oskars Deigelis piedāvā jaunu vasaras hitu

Oskars Deigelis piedāvā jaunu vasaras hitu

Ar jaunu dziesmu sava talanta cienītājus iepriecinājis dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis. Viņš klausītāju vērtējumam nodevis savu jaunāko skaņdarbu ”Beigu beigās”.

Krievu šovbiznesa zvaigznes sajūsmina Pugačovas „pašiņš”

Krievu šovbiznesa zvaigznes sajūsmina Pugačovas „pašiņš”

Populārā Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova savus talanta cienītājus virtuālajā vidē regulāri iepriecina ar kadriem, kuros izstaro jauneklību. Brīvdienās sociālajos tīklos publicētais ”selfijs” licis sarosīties kuplam Krievijas šovbiznesa zvaigžņu pulkam.

Linda Leen žilbina pavedinoši caurspīdīgā tērpā

Linda Leen žilbina pavedinoši caurspīdīgā tērpā 8

Dziedātāja Linda Leen ir viena no šarmantākajām pašmāju skatuves māksliniecēm. Viņas personībā allaž dzirkstī seksapīls un juteklība. Nedēļas nogalē viņa ar juteklisku kadru priecējusi savu plašo atbalstītāju pulku.

Aminata izdod pirmo dziesmu latviešu valodā

Aminata izdod pirmo dziesmu latviešu valodā 4

Pašmāju popdziedātāja Aminata sava talanta cienītājus šovasar iepriecinājusi ar īpašu skaņdarbu – viņa pirmo reizi izdevusi dziesmu latviešu valodā. “Maiga vara” ir īpaši juteklisks stāsts par sevis apzināšanos, ko tekstā ietērpis Jānis Šipkēvics jeb Shipsea no populārās grupas “Instrumenti”.

''Muse'' pārsteidz Rīgu ar savu līdz šim iespaidīgāko šovu

''Muse'' pārsteidz Rīgu ar savu līdz šim iespaidīgāko šovu

Trešdienas, 12. jūnija, vakarā pārpildītā ”Arēna Rīga” savu turnejas vienīgo koncertu Baltijā sniedza pasaulslavenā angļu rokgrupa ”Muse”. Grupa, kas Latvijā viesojusies jau prāvu skaitu reižu un pēc katra koncerta likusi par sevi runāt, šoreiz pārsteidza ar savu līdz šim vizuāli iespaidīgāko šovu.

Lauris Reiniks piedāvā lipīgu vasaras hitu

Lauris Reiniks piedāvā lipīgu vasaras hitu 1

Pēc ilgāka pārtraukuma ar jaunu dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājis populārais dziedātājs Laurs Reiniks. Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs “Izvēdināt galvu” .