Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. februāris

Donats, Konstance

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Īsto laimes sajūtu grūti notvert, ja visu laiku domā vairākus gājienus uz priekšu, tāpēc ļauj, lai tevi vada brīvā lidojuma vai kritiena sajūta. Neslēp savu ievainojamo un jūtīgo pasauli no mīļotajiem.

Horoskops vērsim

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai, tavi ceļi krustosies ar kādu cilvēku, kurš tieši un atklāti norādīs uz tavas izdarības patiesajām sekām. Izvairies no ironizēšanas kā aizsardzības taktikas.

Horoskops dvīņiem

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet kā viens vesels. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet arī kopējas idejas un nākotnes plāni.

Horoskops vēzim

Attiecībās viens otram pārbaudīsiet pacietību robežas un izturības mēru, bet toni noteiks psiholoģiski spēcīgākais un stabilākais. Tavs jutekliskais noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem, jo ļoti labi spēsi projicēt savas fantāzijas.

Horoskops lauvai

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā sakārtotajā pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajag ne ar vienu skaidroties.

Horoskops jaunavai

Šodien dosies savā fantāziju pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar tev maz raksturīgo jūtīgumu un slinkošanas māniju. Neliedz sev šo svētīgo sajūtu, citi darbi un cilvēki var pagaidīt.

Horoskops svariem

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Mierinājumu vari meklēt par tevi vājāku un ietekmējamu cilvēku sabiedrībā, kuri visu laiku glaudīs tevi pa spalvai.

Horoskops skorpionam

Izvēlies fiziskās aktivitātes, īpaši dabā. Tās uzfrišinās tevi nākošās nedēļas ne būt ne vieglajam pasākumam. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz apcerīgiem un sapņainiem klejojumiem savās zemapziņas dzīlēs.

Horoskops strēlniekam

Viss, kas ar tevi un ap tevi šodien notiek, ir dvēseles impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām, vājumam un neracionālām jūtu izpausmēm.

Horoskops mežāzim

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi emocionālu atslābina. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patiesi neatliekamo no stresa brīdī uzburtā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien dosi priekšroku garīgām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Mēģini saprast, kas ir tavu tuvinieku nemiera cēlonis. Ja atradīsi atbildi, spēsi viņiem palīdzēt.

Horoskops zivīm

Šodien pasīvi ļausies citu diktētai dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu zīmīgu vēlmju. Ja draugi vai ģimene būs sarūpējuši kādas nodarbes, bez liela entuziasma tajās piedalīsies.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Mūziķi

Rūta Dūduma Valentīna dienā izdod savu un vīra sacerēto kāzu dziesmu

Rūta Dūduma Valentīna dienā izdod savu un vīra sacerēto kāzu dziesmu 3

14. februārī, kad visā pasaulē ļaudis svin mīlestību, skaistais mūziķu pāris Rūta Dūduma-Ķirse un Jānis Ķirsis plašākas auditorijas vērtējumam nodevuši dziesmu, ko savulaik veltīja viens otram. Skaņdarbs pirmatskaņojumu piedzīvoja pāra kāzu dienā, kad Rūta un Jānis tai skanot, dejoja savu pirmo deju. 

Aija Andrejeva singlu “Bāc” veltī Latvijas sievietēm

Aija Andrejeva singlu “Bāc” veltī Latvijas sievietēm 4

Ar jaudīgu priekšnesumu šonedēļ mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” ceremonijā dziedātāja Aija Andrejeva prezentēja jauno singlu ”Bāc”. Nu tas pieejams plašākam viņas talanta cienītāju lokam, un skatuves māksliniece atklāj tā tapšanas aizkulises.

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

Līdz “Eirovīzijas” atlases finālam vēl dažas dienas – dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās lielajam uznācienam

16. februāra vakarā astoņi mūziķi un grupas noslēgs cīņu par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā Telavivā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties ”Eirovīzijā”.

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

''Double Faced Eels'' gatavi uz ''Eirovīziju'' beidzot aizvest īstu šovu! Intervē ''ēnas''

Īsi pirms ”Eirovīzijas” nacionālās atlases fināla Skaties.lv viesojās ”Double Faced Eels” pārstāvis Marka. Jā, tieši šiem mūziķiem bukmeikeri šogad paredz vislielākās iespējas pārstāvēt Latviju lielajā konkursā Izraēlā. Intervijā Skaties.lv un mūsu ”ēnām” mūziķis atklāj, kur grupa visu šo laiku bija pazudusi un cik gatava ir satricināt Eiropu, kā nesen jau satricinājusi Ameriku!

Radio "StarFM" kolektīvs ielīksmo publiku ar jestru šovu "Zelta mikrofona" ceremonijā

Radio "StarFM" kolektīvs ielīksmo publiku ar jestru šovu "Zelta mikrofona" ceremonijā 1

Tikpat ļoti, cik 12. februāra vakarā mirdzēja “Zelta mikrofons” balvu saņēmēji, neatpalika arī to pasniedzēji. Piemēram, radio “StarFM” ētera cilvēki – Egons Reiters, Maija Rozīte-Krištopane, Jānis Romanovskis, Māris Grigalis, Iveta Šnepe un Baiba Sipeniece-Gavare, kuri kopā uz skatuves uzstājās ar nelielu dejas priekšnesumu.

Olga Rajecka un Evija Vēbere publiski salīgst mieru

Olga Rajecka un Evija Vēbere publiski salīgst mieru 3

Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” ceremonijā otrdienas, 12. februāra, vakarā Dailes teātrī tika piedzīvots daudz emocionālu mirkļu. Viens no tiem bija estrādes leģendas Olgas Rajeckas un jaunās dziedātājas Evijas Vēberes tikšanās uz vienas skatuves.

Klāt "Zelta mikrofona" ceremonija – skaties tiešraidē!

Klāt "Zelta mikrofona" ceremonija – skaties tiešraidē!

12. februāra vakarā Dailes teātrī jau 23. reizi tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons”. Ceremonija priecēs ar aktuālo Latvijas mūziķu priekšnesumiem, unikāliem kolektīviem un pirmatskaņojumiem. Balvu pasniegšanas ceremoniju baudi tiešraidē portālā Skaties.lv!

Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas

Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas 8

Kamēr visas Latvijas uzmanība pievērsta Kiviča un Skulmes mīlai, salīdzinoši klusiņām laulības un jaunās mīlestības pinekļus atpīt mēģina mūziķis Jānis Aišpurs, kurš jau vairāk nekā pusgadu dzīvo kopā ar Aiju Andrejevu, bet joprojām ir precēts ar savu divu atvašu mammu Madaru. Nu mūziķis beidzot esot gatavs šķirties.

Riču ģimenes zvaigzne kļuvis par tēti un slepus apprecējies

Riču ģimenes zvaigzne kļuvis par tēti un slepus apprecējies

Ar priekpilniem jaunumiem jaunās nedēļas sākumā nācis klajā pazīstamais dziedātājs Rinaldo, īstajā vārdā Ritvars Sunītis, – mīļotā Inese viņam dāvājusi meitiņu. Tāpat kļuvis zināms, ka mūziķis iestūrējis laulības ostā.

“Musiqq” piedāvā ātrāko dziesmu grupas vēsturē

“Musiqq” piedāvā ātrāko dziesmu grupas vēsturē

Pošoties 27. aprīļa lielkoncertam ”Arēnā Rīga” un jaunā studijas albuma ”10” izdošanai, ar jaunu dziesmu fanus iepriecinājusi grupa ”Musiqq” – mūziķi izdevuši jaunu singlu ”Sāc ar sevi”, kam tapis ir arī videoklips.

Video: Latviju satricina pavisam pliks Kivičs vannā

Video: Latviju satricina pavisam pliks Kivičs vannā 38

Šķita, ka Kiviča fani jau ir redzējuši visu, bet 10. februāra vēlā vakarā Andris parādīja faniem, ka tomēr var vairāk. Mūziķis kopā ar savu izredzēto Lieni Skulmi priecēja fanus ar tiešraidi no vannas, kurā pazibināja arī vīrietību.