”Mūsu pēdējā kopbilde.” Par šķiršanos paziņo fitnesa skaistuļi Juta un Gints Valdmaņi

15 komentāri
”Mūsu pēdējā kopbilde.” Par šķiršanos paziņo fitnesa skaistuļi Juta un Gints Valdmaņi
INSTAGRAM

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību par šķiršanos paziņo fitnesa skaistuļi Juta un Gints Valdmaņi. Pāris šķiras, bet saglabā draudzīgas attiecības.

”Esam izlēmuši iet katrs savu ceļu šajā dzīvē, esam šķīrušies kā draugi un turpmāk, saglabāsim labas attiecības,” paziņo nu jau bijušie mīlnieki.

Skaisti foto: iedvesmojošais Valdmaņu pāris bauda atpūtu Seišelu salās

View this post on Instagram

Mūsu pēdējā kopbilde. Esam izlēmuši iet katrs savu ceļu šajā dzīvē, esam šķīrušies kā draugi un turpmāk saglabāsim labas attiecības. Paldies visiem, kas investēja savu laiku sekojot mūsu gaitām un mūsu kopīgajiem ceļojumiem 🙏 Mūsu attiecības bija patiesas un mīlestība bija īsta. Daudz iemācījāmies viens no otra un burtiski izaugām kopā. Negaidiet drāmu vai jebkādas citas negācijas no šīs šķiršanās, mūsu šķiršanās ir mierpilna un bez liekas drāmas. Lūgums gan mūsu draugiem, gan citiem respektēt mūsu lēmumu un neuzbāsties ar jautājumiem un vēstulēm. Neviena šķiršanās nav viegla, tāpēc cieniet mūs un mēs cienīsim Jūs. 🙏

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on

Grūti atpazīt! Kā desmit gadu laikā mainījusies Juta Valdmane?

Jutas un Ginta attiecības bija patiesas, mīlestība bija īsta. Viņi daudz iemācījušies viens no otra un burtiski izauguši kopā.

”Negaidiet drāmu, vai jebkādas citas negācijas no šīs šķiršanās, mūsu šķiršanās ir mierpilna un bez liekas drāmas,” sociālajā tīklā raksta bijušie mīlnieki.

Fitnesa skaistuļi lūdz draugus un pārējos respektēt viņu lēmumu un neuzbāzties ar jautājumiem un vēstulēm.

Neviena šķiršanās nav viegla, tāpēc Juta un Gints aicina viņus cienīt.