Modes eksperts Deniss Ševeļovs nosauc trīs vislabāk ģērbtās slavenības

Pievienot komentāru
Modes eksperts Deniss Ševeļovs nosauc trīs vislabāk ģērbtās slavenības
Instagram.com/fashionslogger/

Modes eksperts Deniss Ševeļovs jau vismaz piecus gadus preses izdevumos komentē Latvijas prominenču stilu, tā iezīmes. Tikko Deniss un Guna Leiškalne-Roka izdevuši grāmatu par stilu un modi “Stils”. Tāpēc modes ekspertam nesagādā grūtības nosaukt trīs Latvijas slavenības, kuras vienmēr ģērbjas perfekti.

Kā cilvēkus ar nevainojamu gaumi un stilu Deniss nosauc mākslinieci Džemmu Skulmi, uzņēmēju Andreju Žagaru un zīmola “M-Couture” veidotāju un dizaineri Jūliju Malahavu.

“Nosauktās personas ne tikai vienmēr izskatās atbilstoši vietai un situācijai, bet arī spēj translēt savu personību ar ārējā tēla palīdzību. Ikvienam no manis nosauktajiem piemīt labas manieres, kuras vienmēr izceļ stilu un rada patīkamu iespaidu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Deniss.

Modes eksperts nevar nosaukt konkrētus cilvēkus, kuri vienmēr ģērbjas briesmīgi, jo jāvērtē katra situācija, konteksts un ne vienmēr vieni un tie paši cilvēki, izvēloties apģērbu, aizšauj greizi.

Modes eksperti izdod grāmatu par stilu un modi!

“Pats neesmu nevainojams. Mana ģērbšanas maniere pirms 7 gadiem bija diezgan apšaubāma. Mans ieteikums toreizējam Denisam būtu pēc iespējas ātrāk iemācīties noteikumus, saprast kontekstu, konkrētā pasākuma ģērbšanās stilu un modes tendences,” smaida Deniss.

Kā lielāko sieviešu kļūdu modē Deniss nosauc nepiemērotu somu izvēli. Nereti dāmas izvēlas lielas somas pie kokteiļkleitām. Vēl dāmas grēko, izvēloties spīdīgas zeķubikses. Tās ļoti reti glaimo dāmām, pat tām, kurām ir ļoti glītas kājas.

“Jāturpina saraksts ar garajiem zābakiem no stīvas ādas. Vienmēr var paņemt līdzi maināmus apavus. Kā saka – uzvilkt deju kurpes! Skaists tērps, pareizi apavi, pareizas zeķubikses un soma, apvienojumā ar vieglu grimu ir labākā dāmu izvēle,” skaidro Deniss.

Runājot par kungu stila lielākajām kļūdām, Deniss nosauc nepiemērotus apavus – jo svinīgāks pasākums, jo plānāka zole.