Modes eksperte Santa Pīlēna nedēļu pēc dzemdībām jau atguvusi formu. Kā viņai tas izdevies?

0 Komentāru
Modes eksperte Santa Pīlēna nedēļu pēc dzemdībām jau atguvusi formu. Kā viņai tas izdevies?
Instagram.com/kidsgazette/

15. augustā pasaulē nāca modes ekspertes Santas Pīlēnas un arhitekta Mārtiņa Pīlēna otrā meita. Pāris jaundzimušo nosaukuši par Ģertrūdi. Kopš meitas dzimšanas pagājusi tikai nedēļa, bet Santa jau gandrīz atguvusi savu ideālo svaru. Kā viņai tas izdevās!?

Grūtniecība, meitiņas dzimšana, tā sajūsminājusi modes dāmas atbalstītājus, citas topošās un jaunās māmiņas, ka Santa labprāt atbild sievietēm uz dažādajiem jautājumiem un publisko atbildes sociālā tīkla ”Instagram” stāstos.

Pirmais bērns Santai piedzima, kad viņa bija tikai divdesmit vienu gadu veca. Tas ir vecums, kad jauna sieviete vēl pati iepazīst sevi, savu ķermeni un iespējas. Tāpēc bērns kļūst par ceļabiedru, kam nākas ātri pieaugt, skriet līdzi.

Santa Pīlēna kļuvusi par māmiņu ceturtajam bērnam!

”Vismaz mana pieredze tāda bija. Biju mazāk atbildīga, vairāk egoistiska. Nu priecājos, ka man ir tik liela, saprātīga meita,” sociālajā tīklā raksta Santa.

Mazajai Ģertrūdei jaunie vecāki vārdu izdomāja, pirms meitiņa bija pieteikusies. Gan Santai, gan Mārtiņam vārds ienāca prātā, un tad pieteicās arī pati Ģertrūde. Tikai uzzinot, ka viņi gaida meitiņu, vecāki sapratuši, ka klusībā izdomājuši vienu un to pašu vārdu. Tas ir sens un spēcīgs vārds.

Santa atbalstītājām stāsta, ka sadalīt divdesmit četras stundas uz četri nav tik vienkārši. Modes eksperte ar vīru runājusi, ka mīlestības mazāk nekļūst, ar katru nākamo mazuli sirds kļūst tikai plašāka. Kā nekā mazais piesakoties zina, uz kurieni viņš nāk, cik lielā ģimenē piedzims. Slavenības ģimenē visi ir gluži kā musketieri – viens par visiem un visi par vienu.

Kopš Ģertrūdes dzimšanas pagājusi tikai nedēļa, bet Santa jau atguvusi savu ierasto formu, viss grūtniecībā uzkrātais liekais svars ir teju pazudis. Vēl esot stāvoklī jaunā māmiņa kontrolējusi savu ēdienkarti, atteikusies no maizes, miltu ēdieniem un saldumiem. Tas atļāvis nedēļas laikā atgūt ierasto formu.

Santas vēlamais svars ir 58 kilogrami, bet viņa sver 60, vēl nedēļa un liekie kilogrami būs pazuduši pilnībā.

”Ar sportu domāju neaizrauties. Neesmu arī pārāk sportiska, dodu priekšroku garām pastaigām. Vēl svaru palīdz zaudēt negulētas naktis un bērna barošana ar krūti,” fanes informē Santa.

Runājot par potēm, modes eksperte neslēpj, ka tā sabiedrībā ir ļoti sensitīva tēma. Viņa visus savus bērnus ir potējusi. Vienīgi Ģertrūdei tuberkulozes poti atlikuši uz mēnesi, nevis veikuši vakcīnu pirmajās dzīves dienās. Papildus bērni tiek potēti pret ērcēm, bet citas potes tiek ignorētas.

Piedzimstot Ģertrūdei, pirmajā laikā ar jaundzimušo Santa vēlas pabūt kopā bez pārējiem bērniem, tāpēc aizsūtīja dēlu Andreju uz futbola nometni, Maija atrodas laukos, bet mazā Frīda pie jūras kopā ar auklīti. Nu viņai ir laiks, lai pievērstos tikai Ģertrūdei, iepazītu viņu, saprastu viņas vēlmes un ieradumus.

Papildus visam maza atpūta no darba palīdz justies tik sievišķīgai kā vēl nekad.

0 Komentāru