Modes dāma Santa Pīlēna stāsta par bērnu barošanu ar krūti

1 komentārs
Modes dāma Santa Pīlēna stāsta par bērnu barošanu ar krūti
Instagram.com/kidsgazette/

Modes eksperte Santa Pīlēna ir četru bērnu māmiņa. Santa baro meitiņu ar krūti un labprāt informē citas jaunās vai topošās māmiņas kā jutusies, barojot ikvienu no saviem bērniem ar mātes pienu.  Santa sociālajā tīklā ”Instagram” raksta, ka četri bērni snieguši četras dažādas pieredzes.

Piedzimstot Maijai, modes ekspertei bija tikai divdesmit viens gads un izpratne par mātes piena nozīmību visai neskaidra. Arī informācija visa veida kanālos nebija tik plaši pieejama, un būsim godīgi, eko dzīvesveids vēl nebija savā plaukumā.

Pirmā pieredze bijusi sāpīga, katra diena nesa pārsteigumus, un piens ātri beidzās. Maijiņai bija vien 3 mēneši, kad Santa viņu beigusi barot.

Ar otro bērnu, dēlu Andreju, viņa jau bija apņēmības pilna un dēls mātes pienu saņēmis līdz pat sešiem mēnešiem.

Pīlēnu ģimene aprūpē mazo Ģertrūdi

MOTHERHOOD WEDNESDAY Barošana ar krūti. 4 bērni. 4 dažādas pieredzes. Kad piedzima MAIJA man bija 21 un izpratne par mātes piena nozīmību visai neskaidra un arī informācija visa veida kanālos nebija tik plaši pieejama, un būsim godīgi, eko dzīvesveids vēl nebija savā plaukumā. Pirmā pieredze bija sāpīga, katra diena nesa pārsteigumus un piens ātri beidzās. Maijiņai bija vien 3 mēneši, kad beidzu barot. Ar ANDREJU jau biju apņēmības pilna un izdevās līdz pat 6 mēnesim. FRĪDA – ļoti izlolots bērniņš un skaidra vīzija par to, ka gribēšu maksimāli ilgi viņu barot, jo nemaz nerunājot par to cik vērtīgi tas ir bērna veselībai, arī emocionāli tas bija laiks ko veltījām viena otrai. Sākums atkal bija sāpīgs, bet tiekot tam pāri viss nokārtojās. Otrajā nedēļā radās vajadzība atstāt meitiņu ar tēti uz dažām stundām, bijām nodrošinājušies arī ar mākslīgo maisījumu, bet viņa atteicās no pudelītes un tā arī nekad nav to lietojusi… ekskluzīva krūts barošana līdz pieteicās mazākā māsa un ārsts ieteica pārtraukt. Frīdai tad bija apm 1 gads. ĢERTRŪDE – mazākais no visiem bērniņiem, pēc dzimšanas ļoti strauji nokritās svarā un bērnu ārsti ieteica mākslīgo maisījumu pirmajā nedēļā. Es īpaši nepārdzīvoju – turpinājām krūts barošanu un maisījumu arī šobrīd dodam 2-3 reizes dienā. Meitiņa ir veselīga, paēdusi, piens pietiekami lai radītu emocionālo saiti un meitiņa saņemtu nepieciešamo imunitātes stiprināšanai. Ja salīdzinu ar Frīdu – bija brīži, kad no bailēm, ka piens beigsies, tas kļuva krietni mazāk un radīja spriedzi, Frīda bija nervoza, un dažas dienas vispār nevarēju noņemt viņu no krūts, jo bija izsalkums. Šobrīd tā nav – tādēļ šis pēdējais variants, kad ir gan maisījums, gan krūts piens ir pats labākais mums. Miers mājās un visiem labs prāts! ? @vikaniska

A post shared by Santa Pilena (@kidsgazette) on

”Frīda bija ļoti izlolots bērniņš un skaidra vīzija par to, ka gribēšu maksimāli ilgi viņu barot. Nemaz nerunājot par to, cik vērtīgi tas ir bērna veselībai. Arī emocionāli tas bija laiks, ko veltījām viena otrai. Sākums atkal bija sāpīgs, bet, tiekot tam pāri, viss nokārtojās.

Otrajā nedēļā radās vajadzība atstāt meitiņu ar tēti uz dažām stundām, bijām nodrošinājušies arī ar mākslīgo maisījumu, bet viņa atteicās no pudelītes un tā arī nekad nav to lietojusi,” sociālajā tīklā raksta Santa.

Ekskluzīva krūts barošana, līdz pieteicās mazākā māsa un ārsts, ieteica pārtraukt. Frīdai tad bija viens gads.

Ģertrūde ir jaunākais no visiem modes dāmas bērniem. Pēc dzimšanas mazā ļoti strauji nokritās svarā un jau pirmajā dzīves nedēļā bērnu ārsti ieteica mākslīgo maisījumu.

Santa par to īpaši nepārdzīvoja, turpināja barot meitu ar krūti un papildus vēl ar maisījumu. Šobrīd maisījums tiek dots 2-3 reizes dienā.

”Meitiņa ir veselīga, paēdusi, piens pietiekami, lai radītu emocionālo saiti un meitiņa saņemtu nepieciešamo imunitātes stiprināšanai,” raksta Santa.

 

1 komentārs