Modes blogere Alīna Kellere: ”Labāk gadu nebūšu ”trendā”, ne vilkšu to, kas man nepatīk.”

Pievienot komentāru
Modes blogere Alīna Kellere: ”Labāk gadu nebūšu ”trendā”, ne vilkšu to, kas man nepatīk.”
instagram.com/alinakellerofficial/

Modes blogeres Alīnas Kelleres vasara paiet ātrā tempā. Starp pasākumiem, foto sesijām viņa atradusi laiku, lai pasauļotos, nomainītu matu griezumu un kopā ar mīļoto vīrieti trauktos uz motocikla. Pārvietošanās ar motociklu ir daudz ātrāka. Galvenais dzīvē ir ekonomēt laiku un paspēt izdarīt pēc iespējas vairāk lietu.

Alīna šovasar pievērsusies vairākiem jauniem projektiem, tāpēc laiks skrien nemanot. Tiek atrasti mirkļi, lai atpūstos, pasauļotos, dabīgā ceļā iegūtu D vitamīnu un atslēgtos no domām. Modes blogere visu laiku ko domā, tāpēc ejot gulēt nevar normāli aizmigt, jo domas neatstāj viņas prātu, tāpēc sauļošanās, relaksācija palīdz atslēgties.

”Vasaras sākumā gribēju ko mainīt izskatā. Man ātri apnīk viens un tas pats. Pašai nepatīk taisīt nekādas frizūras vai staigāt vienmēr taisniem matiem. Gari, taisni mati nav interesanti, tāpēc kardināli mainīju stilu. Tāda ”čolka” ir loti aktuāla, daudzi izvēlas sev tieši tāda stila griezumu. Šāds griezums izskatās lieliski pie jebkura apģērba,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alīna.

Pēdējā laikā Alīna redzēta ļoti seksīgos tērpos, liekas, viņa likusi pie malas sievišķību un pievērsusies seksīgumam. Izrādās, tā neesot, gadiem ejot, Kellere paliek tikai sievišķīgāka, nu tam nācis klāt arī seksīgums.

”Nevaru kontrolēt, kā mainās mans stils, jo ģērbjos, tā kā jutos. Nekad neizvēlēšos tāda stila apģērbu, kāds aktuāls šobrīd jaunajai paaudzei. Krāsot matus spilgtās krāsās, lai būtu ”trendā” vai ģērbties nesaprotami, nē paldies. Labāk gadu nebūšu ”trendā”, ne vilkšu to, kas man nepatīk,” tā Alīna.

Alīna apzinās, elegantas sievietes vienmēr būs topā, un nekādas konkrētas paaudzes mode to nespēs ietekmēt. Ir jāpaliek tādai, kāda esi, mode mainās, bet stils paliek. Nevar pazaudēt savu individualitāti, nevajag būt kā visiem, tikai tāpēc, ka tas ir stilīgi šajā mirklī.

Modes blogeres vasara paiet motocikla mugurā, tiesa gan sēžot mīļotajam vīrietim aiz muguras. Vasarā gandrīz vienmēr automašīna paliek stāvlaukumā, bet motocikls kalpo kā galvenais pārvietošanas līdzeklis, jo iespējams izvairīties no sastrēgumiem.

”Vienīgais, kas man nepatīk, ir fakts, ka nevaru uzvilkt svārkus vai kleitu, bet laika ietaupīšana nozīmē vairāk, kā izskats. Lai brauktu aizmugurē, nav vajadzīgas tiesības. Vien jāzina pāris triki, lai justos labi un ērti būtu sēdēt aizmugurē, bet tos var paskaidrot motocikla vadītājs. Pati arī esmu mēģinājusi vadīt motociklu, bet sapratu, ka tas nav mans un vairāk šādu domu nav,” smaida Alīna.

Pagājušajā gadā ar motociklu izbraukāta Itālija, Horvātija un Melnkalne, kopumā nobraukti 5000 kilometri. Tikai tagad Alīna saprot, cik tas bijis grūti un vairāk viņa to nevēlas atkārtot.