Modele Ginta Lapiņa atklāj, vai vēlas bērnus, vai tomēr sevi veltīs karjerai

Pievienot komentāru
Modele Ginta Lapiņa atklāj, vai vēlas bērnus, vai tomēr sevi veltīs karjerai
INSTAGRAM

Viena no Latvijas populārākajām modelēm Ginta Lapiņa bieži vien aplaimo savus atbalstītājus un atbild uz viņu uzdotajiem jautājumiem. Šoreiz modele sociālā tīkla “Instagram” stāstos padalījusies domās par ēdienu, bērniem un trīsdesmito dzimšanas dienu, kura nav aiz kalniem.

Ginta faniem paziņo, ka reizēs, kad vēlas našķoties, nobauda, tumšo šokolādi vai riekstus. Galvenais, lai kakao šokolādē ir vismaz septiņdesmit procenti.

Rītu modele sāk ar sulu, pusi avokado un olu kulteni, kuram nereti pievieno šampinjonus.

Skaistule neslēpj, ka nav liela gaļas ēdāja, viņa var apēst vistu, zivi, bet priekšroku dod dārzeņiem.

Foto: modele Ginta Lapiņa kopā ar citām skaistulēm draiskojas ar makaroniem

Kā mīļāko ēdienu modele nosauc suši, bet ikdienā parasti ēd kartupeļus ar salātiem, jo dievina vienkāršu mājas ēdienu.

Tā kā modelēm vienmēr jābūt formā, Ginta 3-4 reizes nedēļā apmeklē sporta zāli. Tas tiek darīts gan trenera uzraudzībā, gan pašas spēkiem, veicot kardio vingrinājumus.

Arī skaistumkopšanā Ginta ir vienkārša, ķermenis tiek mitrināts ar kokosriekstu vai džodžoba eļļām.

30.jūnijā skaistā modele svinēs savu trīsdesmito dzimšanas dienu. Jubilejas tuvošanās neliek skaistulei justies slikti, tieši otrādi, viņa gaida svētkus ar nepacietību.

Gintai patika divdesmit astoņu gadu vecums, konkrētajā vecumā viņa jūtas joprojām. Toties tagadējie divdesmit deviņi gadi ir interesants vecums, ne šis, ne tas, kas pa vidu starp lielo jubileju un divdesmit astoņiem gadiem.

Populārā modele Ginta Lapiņa atklāj savu skaistuma noslēpumu

Modele bieži vien saņem jautājumus par viņas gatavību bērniem, skaistule paziņo, ka kādu dienu vēlas bērnus, bet nav vēl izdomājusi viņiem vārdus. Ginta vēlas divus dēlus, bet ir droša, ka tas nozīmē, ka viņai būs divas meitas.

Ja Ginta nebūtu, kļuvusi par modeli, viņa, būtu interjera dizainere vai māklere, profesijas viņu aizrauj un interesē.

Arī vecums netraucē modeles profesijai, jo industrija mainās un vairāk nav nekādi vecuma rāmji darbam modes industrijā, viss atkarīgs no personības.

Skaistule vairākkārt dzīvē domājusi, ka jāmet viss pie malas, bet tas vairāk bijis profesionālās darbības sākumā, kad viņu biedējusi konkurence un spriedze.

Ginta ir strādājusi teju ar visiem populārajiem pasaules zīmoliem, bet sapņo par darbu ar ”Gucci”, iespējams, tas tāpēc, ka ar šo zīmolu vēl nav bijusi sadarbība.