Modele Diāna Kubasova ļāvusies izaicinājumam un nakšņojusi muižā bez elektrības

3 komentāri
Modele Diāna Kubasova ļāvusies izaicinājumam un nakšņojusi muižā bez elektrības
instagram.com/dianakubasova/

Izaicinājumiem pilnu nakti ir piedzīvojusi modes un ceļojumu blogere, kā arī “Miss Europe 2017” uzvarētāja Diāna Kubasova – viņa ekstremāla izaicinājuma ietvaros veselu nakti pavadījusi ”Bumbiermuižā” bez elektrības.

Kā norādīja pati modele un blogere – izaicinājums viņu nav nobiedējis arī turpmāk doties atpūtā Latvijas laukos.

”Biju ļoti priecīga izrauties no pilsētas steigas un putekļiem, kā arī izbaudīt lauku mieru un svaigo gaisu. Ne tikai varējām ”uzlādēt savas baterijas” jauniem darbiem, bet arī piedzīvot tik daudz dažādu piedzīvojumu, ka šķiet ekspedīcijā bijām veselu nedēļu, nevis tikai divas dienas. Turklāt to darīt tik fantastiskā un jautrā kompānijā – tas bija milzīgs bonuss,” saka Diāna Kubasova.

Par spīti atpūtai laukos Diāna visas izaicinājuma dienas spēja izskatīties lieliski. Skaistule atrada iespēju gan nenosmērēties darot lauku darbus, gan iespēju izmazgāt matus un uzkrāsoties.

Pirmajā ekspedīcijas dienā modele deva priekšroku sarkanām botām, džinsiem un sarkanam T krekliņam, bet aukstajos mirkļos patvērās raibā, militāra stila jakā.

Toties otrajā dienā skaistule tērpās pelēkā, platā džemperī un melnās, pieguļošās sportā biksēs.

Daudziem liekas nakšņošana bez elektrības nav nekas traks, bet tas ir liels solis tiem, kuriem grūti dzīvot bez telefona, kā nekā – ja nav elektrības, nav iespējas uzlādēt telefonus!

Ekstremālais izaicinājums norisinājās divas dienas: Latvijas laukus baudīja mūziķis Markus Riva, TV šovu vadītājs un aktīvā dzīves stila piekritējs Mārtiņš Kapzems, modes un ceļojumu blogere, “Miss Europe 2017” uzvarētāja Diāna Kubasova, pasākumu organizators un producents Gusts Ošmucnieks, populārā blogere Agnija Grigule, dzīves stila blogeris un modes eksperts Deniss Ševeļovs, kā arī “Body positivity” kustības līdere Latvijā Indra Salceviča.

3 komentāri