Modele Diāna Kubasova kronēta par ”Miss Multiverse 2018”

0 Komentāru
Modele Diāna Kubasova kronēta par ”Miss Multiverse 2018”
PERSONĪGAIS ARHĪVS

”Miss Multiverse” ir personības konkurss un televīzijas realitātes šovs, kura moto ir sasniegumi pāri skaistumam. Konkursa fināls notika 2018. gada 9. novembrī, Dominikānas Republikā, kurā laurus plūca latviešu modele Diāna Kubasova.

Konkurss ”Miss Multiverse” notika jau septīto reizi, bet jau ceturto reizi tas tika filmēts kā realitātes šovs ”I am Multiverse”, kurš televīzijā tiks pārraidīts 2019. gada otrajā pusē ASV un Latīņamerikā.

Atlase realitātes šova sezonai sākās jau janvārī un tika saņemti vairāk nekā 12000 pieteikumu. Pēc rūpīgas atlases un individuālām intervijām ar žūriju, uz finālu tika uzaicinātas tikai 24 dalībnieces no 24 dažādām valstīm.

Lai kvalificētos konkursam, dalībniecēm bija jābūt ar augstāko izglītību, jārunā vismaz trīs valodās, jābūt sportiskām, jāvar noskriet vismaz 15 kilometru distanci, jābūt ar modeļu pieredzi un jābūt vismaz viena starptautiskā vai nacionālā skaistuma konkursa uzvarētājai.

”Miss Multiverse 2018” Diana Kubasova trīs nedēļu garā konkursa laikā uzvarēja daudzās sacensībās un saņēma vairākus apbalvojumus. Piemēram, ”Last Woman Standing”, kurā viņa uzvarēja visas 24 dalībnieces 4,5h ilgās fitnesa, spēka un izturības sacensībās.

Neiztika bez ”Best Photo” jeb tika atzīta par fotogēniskāko no dalībniecēm, ”Miss Social Media” – ieguva atzinību par veiksmīgāko sociālo mediju kampaņu, kā arī sevi labi parādīja citās sacensībās.

Konkurss atšķiras no citiem skaistuma un personības konkursiem ne tikai ar to, ka katrs dalībnieču solis tika filmēts visu diennakti realitātes šova formātā.

Arī ar to, ka notika vairākas izbalsošanas, pēc kurām izbalsotajām meitenēm tikai dotas vien pāris stundas, lai sakrāmētu koferus un pamestu viesnīcu, šovu un pārējās dalībnieces. Pēdējo nedēļu par kroni cīnījās un finālā uz skatuves kāpa vien desmit meitenes.

”Miss Multiverse 2018” Diāna Kubasova par uzvaru konkursā balvā saņēma ekskluzīvu kroni, kuru darinājusi slavenā Filipīniešu rotu dizainere Ramona Hāra, ar kristāliem rotātu lentu, naudas balvu 6000 dolāru apmērā, ceļojumu uz Kankūnu Meksikā, gada līgumu, kurš sevī iekļauj profesionālu aģentūras reprezentāciju, treniņus un apmācības, dalību citos realitātes šovos un reklāmu 250 000 dolāru vērtībā.

”Konkurss ir grūtākais, ko esmu savā mūžā piedzīvojusi! Katru dienu nācās pārkāpt sev, savām robežām. Šo trīs nedēļu laikā esmu neiedomājami daudz izaugusi, kļuvusi garīgi spēcīgāka, kā arī ļoti daudz iemācījusies!

Mums bija daudzi fiziski smagi pārbaudījumi, taču tāpat bija arī pārbaudījumi prātam – IQ testi, politiskās debates, publiskās runas konkurss un daudzi citi!

Ja nebūtu uzvarējusi, jau būtu ieguvēja, tāpēc, ka esmu tik daudz jauna piedzīvojusi! Taču, protams, ļoti cerēju uz uzvaru, jo balvas ir tiešām fantastiskās un uzvara konkursā paver plašas iespējas!” tā Diāna.

0 Komentāru