Modele Diāna Kubasova atteikusies no glutēna pārtikas produktiem

Pievienot komentāru
Modele Diāna Kubasova atteikusies no glutēna pārtikas produktiem
INSTAGRAM

Jau kopš janvāra sākuma modele, skaistumkonkursu uzvarētāja Diāna Kubasova uzsākusi bezglutēna izaicinājumu. Skaistule atteikusies no visiem pārtikas produktiem, kuros novērojams glutēns.

Par izaicinājumu Diāna informēja savus portāla ”Instagram” sekotājus, piebilstot, ka glutēna saturošu pārtiku neēd ne tāpēc, ka viņai alerģija vai nepanesamība, bet gan tāpēc, lai uzlabotu vairogdziedzera un gremošanas sistēmas darbību.

Tāpat skaistule piebilst, ka nepanesamības mainās un analīzes jānodod ik pēc pāris gadiem.

Foto: skaistuli Diānu Kubasovu var apskaust ikviens īstens Harija Potera fans

”Sākumā tas bija ļoti grūti, nevarēju pat iedomāties, cik daudzos produktos klāt ir glutēns. Tā nav tikai maize un makaroni, bet arī sojas mērce, saldējums, brokastu pārslas,” sekotājus informē Diāna.

 

View this post on Instagram

 

❌?????ℕ ?ℝ?? ❌ ⠀ ?? Neskatoties uz to, ka fotogrāfijā jautri pozēju ar virtuli, ar Jauno gadu man sākās bezglutēna izaicinājums. ? Lai arī cik ļoti man kārojās notiesāt šo glazēto grēku no slavenā @voodoodoughnut apmeklējuma, man viņu nācās atdot draugiem, kuri ”uzlādējās” ar cukuru pirms @universalorlando parka apmeklējuma! ? ⠀ Glutēnu neēdu nevis tāpēc, ka man ir alerģija vai nepanesamība pret to (kaut gan kas to zin, nepanesamības’ mainās, tāpēc analīzes jāatkārto ik pāris gadus), bet gan tāpēc, ka vairāki ārsti man ir ieteikuši no tā izvairīties, lai uzlabotu vairogdziedzera un gremošanas sistēmas darbību. ? ⠀ Sākumā tas bija ļoti grūti, jo pat nevarēju iedomāties, cik daudzos produktos klāt ir glutēns (bez pašsaprotamās maizes un makaroniem) – sojas mērce, saldējums, brokastu pārslas utt. ? Tāpēc vakar nolēmu pagatavot pati savu bezglutēna granolu – un sanāca labāk kā jebkura veikalā pirktā granola! ? Varbūt tāpēc, ka tika gatavota ar mīlestību! ❤️ Recepte manā IGTV! ? ⠀ Vai Tu ēd glutēnu? Vai esi kādreiz mēģinājusi bezglutēna diētu/dzīvesveidu vai vienkārši no tā izvairīties? ?? ⠀ Even though I am happily posing with a doughnut in this picture, this year I’m testing out how being gluten-free changes my health and January is a gluten-free month for me. ❌ Even though I was really tempted to eat this glazed sin from the famous @voodoodoughnut, I had to give it to my my friends who were loading up on some sugar before visiting @universalorlando park! ? ⠀ I don’t eat gluten not because I have allergy or intolerance (even though who knows, as food intolerance changes and you have to re do the tests every few years), but because several doctors have advised me to avoid it to improve functioning of thyroid and digestive system functioning. ? ⠀ At first it was really difficult, because I could not even imagine how many products contain gluten (besides the logical bread and pasta) – soya souce, ice cream, breakfast cereal utt. Therefore yesterday I decided to prepare my own gluten free granola – and it came out better than any store bought granola! ? Maybe because it was made with love! ❤️ Recipe in my IGTV! ? ⠀ Have you ever tried being GF?

A post shared by ???? ?????????? ???? (@dianakubasova) on

Diāna ir pamēģinājusi pagatavot pati savu granolu, jeb brokastu pārslas un sanācis daudz labāk nekā pērkot veikalā. Skaistule domā, ka tas tāpēc, ka viņa gatavojusi ar mīlestību.

Modele Diāna Kubasova kronēta par ”Miss Multiverse 2018”

Pat viesojoties slavenajā ”Voodoo doughnut”, glazēto virtuli viņa nav apēdusi pati, bet atdevusi draugiem.

Diāna jau vairākas nedēļas bauda atpūtu Amerikā. Modele apmeklējusi arī vairākus atrakciju parkus un pat paviesojusies imitētā Harija Potera pilsētiņā.