Modele Alisa Znaroka par alkoholu, ģimenes dzīvi un savu ikdienu

Pievienot komentāru
Modele Alisa Znaroka par alkoholu, ģimenes dzīvi un savu ikdienu
INSTAGRAM

Modele Alisa Znaroka atpūšas no modes biznesa un pilnveidojas garīgi, apmeklējot jogu. Tāpat viņa velta laiku ģimenei. Skaistule ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību atbild uz fanu jautājumiem.

Alisa faniem atklāj, ka gandrīz vienmēr ceļas astoņos no rīta, bet priecājas, ja var pagulēt līdz deviņiem.

Pieceļoties viņa skrien gatavot brokastis, tas jādara ātri, lai draugs, hokejists Artēmijs Panarins var paspēt paēst un beigu beigās nenokavē treniņu.

Tālāk dienas kārtībā ir došanās ilgā pastaigā ar suni Misteru Riziju, ģimenes mīlulis visvairāk no viņiem mīl pagulēt, tāpēc ceļas pēdējais.

Modele Alisa Znaroka atklāj savus matu kopšanas knifiņus

Atgriežoties mājās, Alisa saved kārtībā sevi, ieiet dušā, lieto dažādas maskas, cenšas paspēt aiziet uz jogu un izdarīt mājas darbus. Tā kā Alisai ģimene ir svarīgākais dzīvē, tad šādi darbi viņu iepriecina.

Paveicot visas ieplānotās lietas, ir jau pēcpusdiena un viņa sāk gatavot pusdienas.

Modele Alisa Znaroka kopā ar suni lido uz kūrortiem, jo mājdzīvnieks dievina pludmales

Modele atklāj, ka draugs pirms hokeja spēlēm, ēd steiku vai zivi, bet pārējā laiku nesmādē neko no viņas gatavotā.

Skaistule nav alkohola noliedzēja, atpūšoties viņa neatsakās arī no šampanieša, vīna vai vasarīga kokteiļa glāzes.

Laiks tiek atrasts arī ko veltīt draudzenēm. Draudzeņu un paziņu viņai ir daudz, toties tuvu draudzeņu maz. Ar sev tuvākajām draudzenēm viņa kontaktējas ļoti bieži.

Brīvajos brīžos modelei ļoti patīk apmeklēt izstādes, tās iedvesmo viņu. Skaistulei grūti nosaukt mīļāko gleznu vai gleznotāju. Toties viņa var pateikt, ka mīl franču impresionismu.

No filmām Alisa priekšroku dod filmām ”Midnight in Paris”, ”The Grand Budapest Hotel”, toties no pēdējām redzētajām viņa var izcelt ”Bohemian Rhapsody”.