Modele Alisa Znaroka kopā ar suni lido uz kūrortiem, jo mājdzīvnieks dievina pludmales

2 komentāri
Modele Alisa Znaroka kopā ar suni lido uz kūrortiem, jo mājdzīvnieks dievina pludmales
INSTAGRAM

Modele Alisa Znaroka un viņas mīļotais, hokejists Artēmijs Panarins kopā rūpējas par mīluli, suni Misteru Riziju. Suns pāra attiecībās ieņem ļoti nozīmīgu vietu. Fani sākuši mīlniekiem atgādināt, ka suns ir mājdzīvnieks, ne bērns.

Tā kā mīlnieku fotogrāfijās teju galveno lomu ieņem mīlestības izrādīšana pret Džeka Rasela terjeru Misteru Riziju arī pāra atbalstītāji sākuši uzdot jautājumus par suni un viņa vietu mīlnieku dzīvē.

Nereti zem fotogrāfijām parādās atgādinājumi, ka Misters Rizijs ir suns, mājdzīvnieks, ne pāra bērns.

Alisa atklāja, ka Misteram Rizijam ir trīs gadi un viņš dodas kopā ar viņiem visur, kur vien iespējams, ja suns nevar doties līdzi, tad viņu pieskata modeles vecāki.

Modele Alisa Znaroka atklāj, kas slēpjas noturīgu attiecību pamatā

Sociālajā tīklā ”Instagram” Alisa raksta, ka suns lieliski pārnes lidojumus un nemaz neizjūt stresu, apzinoties, ka gaidāms lidojums, bet mierīgi guļ savā pārnēsājamajā mājā.

Misters Rizijs fantastiski jūtas viesnīcās, ja viņš nevar palikt kopā ar pāri, tad viņš mitinās augstas klases dzīvnieku viesnīcā. Kur dienās spēlējas ar citiem suņiem, bet naktīs guļ savā istabā.

Vienmēr dodoties uz kūrortiem mīlnieki ņem līdzi suni, jo viņš dievina pavadīt sauli, laiku pludmalē, gulšņājot uz krēsliem, smiltīs vai peldoties.

Suns ir iemācīts spēlēt hokeju, bieži vien Artēmijs ar savu mīluli spēlē hokeju, un Misters Rizijs par to esot sajūsmā, jo dievina spēlēties ar savu saimnieku.

Ēd ģimenes mīlulis divas vai trīs reizes dienā, bet tikai sauso, organisko barību.

Foto: daiļā Alisa Znaroka bauda atvaļinājumu saulainajā Itālijā un Francijā

Alisa atbalstītājiem atklāj, ka viņas ģimenes mīlulis ir ļoti gudrs, mīļš suns, kas ātri vien iemācās jaunas komandas un dievina sev veltīto uzmanību, mīlestību.

Tāpat modele izveidojusi Misteram Rizijam savu “Instagram” kontu, kurā aplūkojami vēl vairāk suņa un viņa saimnieku piedzīvojumi.

 

View this post on Instagram

 

Day off with @artemiypanarin

A post shared by Riziy (@mr_riziy) on

 

Cik lielu lomu tavā dzīvē ieņem ģimenes mīlulis?

2 komentāri