Modele Alisa Znaroka atklāj savus matu kopšanas knifiņus

Pievienot komentāru
Modele Alisa Znaroka atklāj savus matu kopšanas knifiņus
INSTAGRAM

Modele Alisa Znaroka bieži saņem fanu jautājumus par matiem un matu kopšanu. Tas motivē skaistuli ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību atklāt atbalstītājiem savus matu skaistumkopšanas noslēpumus.

Modele informē fanus, ka viņa nekad nav krāsojusi matus, visu dzīvi viņa bijusi apmierināta ar savu dabīgo matu toni.

Tā kā Alisas mati ir ļoti plānas struktūras, tie ātri vien vasarā paliek gaišāki, nekā gadalaikos, kad saule ir retums.

”Čolku” skaistule sev griež pati, viņai patīk, ka tā neizskatās akurāta un nav vienādi apgriezta. Ne katru dienu modele vēlas, lai viņai uz pieres ir mati, tāpēc nereti ”čolka” tiek atsprausta vai mati ieveidoti tā, ka tā ir uz aizmuguri.

Toties matu gali tiek griezti reizi divos mēnešos un tas tiek darīts frizētavā.

Alisa pirms gada apgriezusi matus īsākus, nekā ierasts. Gluži kā vairums meitenes, viņa uzreiz sākusi audzēt matus atpakaļ.

Tas nenozīmē, ka skaistulei nepatika jaunais matu griezums, viņa vienkārši ir pieradusi pie garākiem matiem un īsie radījuši diskomfortu.

Skaistule padalās arī savos matu kopšanas noslēpumos un atklāj, ka divas reizes nedēļā izmanto šampūnu/kondicionieri ”Oribe Bright blonde”, kas paredzēts blondīnēm.

Reizi nedēļā Alisa attīra galvas ādu ar šampūnu ”Avalon organics clarying lemon” vai speciālu skrubi ”Christophe Robin”. Skrubis palīdz tikt vaļā no matu līdzekļiem, kuri nedēļas laikā lietoti un vēl palikuši uz matiem.

Modele neslēpj, ka modes bizness izbojājis viņas galvas rotu, tā palikusi divas reizes plānāka. Lai atjaunotu matus reizi mēnesī mati frizētavā tika lutināti ar īpašu masku. Nu skaistule reizi divās nedēļas lutina matus ar masku, bet jau mājas apstākļos.

Alisa atklāj faniem, ka paņēmusi pauzi no modes biznesa un mati paši par sevi kļuvuši veselīgāki.

Skaistule neslēpj, ka viņai ir taisni mati, bez jebkāda apjoma, ja tos neieveidotu, tie vienkārši pieplaktu pie galvas. Ja skaistulei nav sanācis atrast laiku, lai ieveidotu matus, viņa tos saņem astē.