Mīļi foto: Renārs Zeltiņš izrāda savas skaistās ģimenes laimi

Pievienot komentāru
Mīļi foto: Renārs Zeltiņš izrāda savas skaistās ģimenes laimi
INSTAGRAM

Šovmens Renārs Zeltiņš ir laimīgi precējies un audzina meitiņu Emmu. Renārs neslēpj savu ideālo ģimenīti un nereti sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas, kurās parāda savu laimi.

Šoreiz šovmens publiskoja jaunas, skaistas ģimenes fotogrāfijas, kuras ļauj aplūkot ne tikai pāra saskaņu un mīlestību, bet arī to, cik ļoti paaugusies mazā Emma.

Renārs Zeltiņš otro laulību gadadienu nosvin, publiskojot neredzētus kāzu foto

Fotogrāfijas ir tik dažādas! Vienā Renārs apskāvis sieviņu un uz rokām tur meitu, jau nākamajā meitiņa ir uz rokām mammai, tad iet blakus tētim.

Visbeidzot pāra romantiskās fotogrāfijas, kurās viņi sadevušies rokās skrien, bauda viens otra tuvumu, mīlas pilniem skatieniem skatās viens uz otru.

Bildes atklāj plašu emociju gammu un parāda, cik prieks un mīlestība var būt daudzšķautņains.

Foto: Renārs Zeltiņš kopā ar sievu bauda Parīzes romantiku

”Pāri sūnu klātiem muklāju paklājiem, cauri siltas gaismas apkamptām gardīnēm, levitē Mīlestības vējš. To satverot ar likteņa laso kļūst skaidrs – tam nav nekā līdzīga. Tas ir stiprs. Tas ir skaists. Tas ir mūžīgs. Vajag tikai elpot to ar patiesām plaušām un turēt ciet ar cildenām rokām, tad tas dzīves laivu nesīs pa vējam,” sociālajā tīklā raksta Renārs.

Renārs un viņa mīļotā Ieva Koha-Zeltiņa laulības ostā iestūrēja 2017. gada 7. jūnijā, toties mazā Emma piedzima 2017. gada 20. novembrī.