Mīļi foto: kā igauņu ragana Merilina Kerro pavada laiku ar mazo dēliņu

0 Komentāru
Mīļi foto: kā igauņu ragana Merilina Kerro pavada laiku ar mazo dēliņu
Instagram.com/marilynkerro_official/

Pirms diviem mēnešiem populārā igauņu ragana Merilina Kerro kļuva par māmiņu pirmdzimtajam. Kopš bērna dzimšanas ragana atsākusi sniegt konsultācijas internetā, bet laiku pavada Igaunijā, ne Krievijā.

Kopš bērna dzimšanas Merilina uzturas savā ģimenes mājā Rakverē, kur bauda dabas mieru un velta sevi visu dēliņa audzināšanai.

Ragana sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas, kurās redzama dodoties pastaigās ar mazuli, ģimenes mīluli suni Bosu un savu jaunāko māsu.

Tā kā ap ģimenes mājvietu ir mežs, jaunā māmiņa ar dēliņu pastaigājas mežā un smeļas spēku no dabas.

Kerro vienmēr uzsvērusi, ka dievina pastaigas pie dabas, tāpēc nav pārsteigums, ka jau no mazotnes pie šādas atpūtas radina mazuli.

Foto: Instagram.com/marilynkerro_official/

Kerro publisko mīļu ģimenes fotogrāfiju!

Dēla divu mēnešu jubilejā jaunā māmiņa informēja fanus, ka mazais dēliņš viņai ir visa pasaule! Bērni ir lielākā dzīves laime un brīnums.

Kerro jau nepilnu gadu ir attiecībās ar norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansonu, un abiem mazulis ir pirmdzimtais. Pāris dēlu, nosaukuši par Kaijusu Viljamu Hansu. Saukt sevi par māti ir bijis ilgu gadu lolots Merilinas sapnis.

Foto: Instagram.com/marilynkerro_official/

Tā kā Merilinai ir piedzimis dēls viņš nemantos mātes raganas spējas, tās var mantot tikai dzimtas sievietes.

Merilina Kerro kļuvusi par māmiņu!

Kopš dēla dzimšanas ragana uzturas Igaunijā un vēl nav devusies uz Krieviju, kur ir īpaši populāra. Ekstrasensa konsultācijas sieviete sniedz izmantojot “Skype”.

0 Komentāru