Mīlai nav vecuma robežu! Uz randiņiem ar Eglīti gatavi vīrieši no 16 līdz 60 gadiem

24 komentāri
Mīlai nav vecuma robežu! Uz randiņiem ar Eglīti gatavi vīrieši no 16 līdz 60 gadiem
ALDIS VITE

Jau nākamnedēļ sāksies šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšana. Brīnišķīgi puiši no visas Latvijas jau gatavojas atklāt pavasari ar neaizmirstamu piedzīvojumu. Kā var pačukstēt Skaties.lv, skaistā Līga Eglīte ir sapņu sieviete dažādām paaudzēm – uz randiņu ar viņu aiziet vēlas vīrieši vecumā no 16 līdz pat 58 gadiem.

Iepazīšanās spēle pierāda, ka mīlai tiešām nav vecuma robežu. Uz Eglīti cierē daudzi astoņpadsimtgadnieki, kuri uzsver, ka par spīti jaunībai, viņu nolūki uz meiteni ir patiesi nopietni.

Pieteicies pat 16 gadus vecs mīlnieks. Tāpat par dzīves draudzeni Eglīti ņemt gatavi kungi pēc 40. Vecākajam potenciālajam piecirtējam ir 60.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj pati Eglīte, viņai šobrīd ir 26, taču viņai nav absolūti nekādu aizspriedumu pret vecumu. Ja cilvēks atraktīvs un interesants, viņa priecāsies randiņos tikties kā ar jauniem zēniem, tā vīriem ar dzīves pieredzi.

”Ja pilngadība ir sasniegta, tad jau viss legāli,” smejas Eglīte, atklājot, ka ”Facebook” vidē uz viņu cer pat nepilngadīgie.

”Skolnieki raksta vēstules, cer kaut ko sabīdīt,” stāsta ”Lauku sētas” zvaigzne.

Viņa pati savulaik tikusies arī ar 10 gadus vecāku vīrieti, bijusi uz randiņu arī ar 5 gadus jaunāku.

Tā ka pielūdzēji var nesatraukties – Eglītei daudz svarīgāk par to, kas pasē, ir tas, kas galvā!

Arī tev vēl ir pēdējā iespēja! ”Piecērt Eglītei” randiņi sākas jau nākamnedēļ, bet ir vēl dažas brīvas vietas! Piesakies TE!