Miks Ozoliņš publisko romantisku dzejoli, kas veltīts īpašai latviešu meitenei

7 komentāri
Miks Ozoliņš publisko romantisku dzejoli, kas veltīts īpašai latviešu meitenei
INSTAGRAM

Amerikā dzīvojošais režisors Miks Ozoliņš teju divus mēnešus pavadīja Latvijā. Mēļo, ka šajā laikā viņam izveidojušās tuvas attiecības ar mūziķa Andra Kiviča, nu jau drīz bijušo sievu Madaru.

Miks un Madara sociālajos tīklos publisko divdomīgas fotogrāfijas, parādot savas tuvās attiecības, bet tajā pašā laikā konkrēti neko neapstiprinot un nenoliedzot.

Režisors sociālajā tīklā ”Facebook” publiskojis romantisku dzejoli, kurš veltīts kādai latviešu meitenei. Mika radošo veikumu Madara novērtējusi ar sirdi.

Madara Kiviča un Miks Ozoliņš paziņo, ka ir ”saķērušies”

”LATVIEŠU MEITENE”

Es ieraudzīju meiteni.
Un gaišumu viņā,
Kas spiedās caur pikseļu plaisām.
Un sajutu gaišuma aicinājumu
Atrast dvēseles mierinājumu.
Es satiku meiteni – latviešu!
Beidzot izjutu ko savādi patiesu;
Es alku ne miesu- vien skāvienu ciešu!
Šī eņģeļa izplestos spārnos…
Es zinu šo meiteni.
…No visuma dzīlēm!
Kaļot plānus šīm dzīvēm…
Nākt mācīties piedot
Un mācīties mīlēt.

TOP komentāri

 • Buberts
  +22 +16 -6

  Buberts

  Tas pats Kivičs vien ir. Visi laikam aizmirsuši viņa apsēklotās amerikānietes, kuras pap... un palaiž. Pirms aizvācās uz ASV tak ar taisi visādus izgājienus kā Kivičs. Bet mūsējiem jau atmiņa īsa. Un ši blondā laikam no savām kļūdām nemācās.
 • Ahha
 • Poo
  +6 +5 -1

  Poo

  Tas ka Kivičs tāds muļķis,tas nenozīmē,ka viņa bījusī arī tāda ir. Liela daļa publisko savas attiecības mūsdienās sociālajos tīklos,tad jau arī tie ir kā Kiviči,taisa šovu? Par viņas dzīvi interesējas,tikai tāpēc ka viņa ir daļa no Kiviča dzīves,diezgan neispējami viņai ko noslēpt! Lieciet tak mierā normālus cilvēkus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl