”Meitenes, kuras ķircināja, pēkšņi bija ”draudzenes”, man par to nāca smiekli.” Deimone atklāj, kā sākusi saskatīt cilvēku patieso dabu

2 komentāri
”Meitenes, kuras ķircināja, pēkšņi bija ”draudzenes”, man par to nāca smiekli.” Deimone atklāj, kā sākusi saskatīt cilvēku patieso dabu
INSTAGRAM

Skropstu meistare, dizainere, divu dēlu mamma Kristīne Deimone ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību informē sekotājus par savu skolas laiku, meiteņu izsmieklu un spēju saskatīt cilvēku patieso dabu.

Kristīne stāsta, ka skolas laikos viņu un māsu skolēni ķircināja uzvārda – Puiše dēļ. Tas nav bijis patīkami, bijis sāpīgi, bet nav ļaunuma bez labuma, skaistule ļoti agrā vecumā sākusi pamanīt cilvēku ”īstās” sejas.

”Pusaudžu gados mamma ar kompanjonu atvēra klubu, un tad ieraudzīju cilvēku divkosīgo dabu. Meitenes, kuras mani ķircināja, pēkšņi bija ”draudzenes”, man par to nāca smiekli, joprojām atceros tās visas sejas, tik nožēlojami cilvēki,” stāsta Kristīne.

Skropstu meistare ķircināšanu bērnībā un cilvēku mainīšanos, kad tas pēkšņi ir izdevīgi, uzskata par lielisku dzīves pieredzi, skolu.

Kristīne Deimone aizrāvusies ar botoksu, tas nu atrodams arī matos

”Nekad nešķiroju cilvēkus, neskatos uz kādu no augšas, visi ir vienā līmenī un tā arī izturos. Man ir mana dzīve un mani neinteresē nekas, kas neskar ģimeni un bērnus,” aizdomājas Kristīne.

Tieši cilvēku divu dabu dēļ skaistule uzmanīgi izvērtē cilvēkus savā dzīvē, jā, viņai ir draudzenes, ar kurām kopā pavadīt laiku, bet viņa atturīgi lieto šo vārdu – draudzene. Kā nekā ir bijušas “draudzenes”, kuras vēlāk ”iedur dunci mugurā”.

Skaistule apzinās, ka katram ir savi “tārpi” galvā, katrs veidojam savu dzīvi, un ir cilvēki, kuri veidojot šo dzīvi, ir gatavi sāpināt citus, lai tikai gūtu labumu sev.

Skandalozā Kristīne Deimone atklāti stāsta par plastiskajām operācijām

”Neprotu cilvēkiem piedot, nekad neaizmirstu, ko man kāds nodarījis. Varu izturēties labi, teikt, ka viss kārtībā, bet neesmu aizmirsusi, es to vienkārši nespēju,” tā Kristīne.

Neskatoties uz nespēju aizmirst, Kristīne nekad neatriebjas pāri darītājiem, viņa tic karmai un zina, ka karma parūpēsies par tiem, kuri viņai nodara pāri.

”Dzīve ir kā cirks, kā kostīmu balle, visiem ir savas maskas, to nekad nevajag aizmirst,” nobeidz skaistule.

Kristīne Deimone uzskata, ka būt par vegānu ir ”psiholoģiska slimība”

2 komentāri