Meganas Mārklas tēvs ieradies Londonā. Jau paguvis sarīkot pamatīgu pirmskāzu jandāliņu un nokaitināt karalisko ģimeni

Pievienot komentāru
Meganas Mārklas tēvs ieradies Londonā. Jau paguvis sarīkot pamatīgu pirmskāzu jandāliņu un nokaitināt karalisko ģimeni
Rachpoot/MEGA

Tas brīdis strauji tuvojas – jau šonedēļ līksmos ne vien visa Apvienotā Karaliste, bet arī pasaule! Sestdien laulības ostā iestūrēs princis Harijs un viņa mīļotā, aktrise Megana Mārkla. Šīs kāzas pavisam noteikti ieies karaliskās ģimenes vēsturē – ņemot vērā līdzšinējos notikumus, bail pat iedomāties, cik daudz lietu 19. maijā varētu noiet greizi.

Ņemot vērā Meganas attiecības ar pašas ģimeni un radiem, karaliskās ģimenes fani ilgi tika turēti neizpratnē – vai topošās princeses tēvs būs kāzās un vai viņš meitu vedīs pie altāra? Lai arī lielākā daļa aktrises radu uz kāzām ielūgumu tā arī nav saņēmuši, varam būt droši – Meganas tēvs tās apmeklēs. Tomass Mārkls ieradies Londonā un apmeties 50 eiro/dienā vērtā viesnīcā.

LASI ŠEIT: Meganas Mārklas brāļadēls audzē marihuānu miljoniem dolāru vērtībā.

Tiesa gan, prinča Harija topošais sievastēvs jau paguvis sarīkot pamatīgu jandāliņu. Viņš devies uz Meganas mātes un savas bijušās sievas Dorijas Raglendas māju, lai atstātu ziedus un atvainošanās vēstuli. Šis žests varētu šķist cēls solis uz miera izlīgumu, ja vien nenāktu gaisā kāds nepatīkams fakts.

Izrādās, 73 gadus vecais vīrietis jau labu laiku sadarbojas ar paparaci fotogrāfu Džefu Raineru, kurš regulāri par labām summām pārdod it kā slepus uzņemtus foto ar Meganas tēvu, bet patiesībā tas viss ir iestudēta izrādīšanās.

Lai arī abi “biznesmeņi” klusē par to, kuri notikumi un foto tikuši īpaši plānoti, tapis zināms, ka tās kopumā bijušas četras epizodes.

Britu karaļnams Meganas ģimenes skandālus nekomentē, tomēr pēc žurnālistu jautājumiem par iestudētajām paparaci fotogrāfijām karaliskās ģimenes preses dienests mierina – Mārklas tēvam arī pēc “nogrēkošanās” ļauts meitu vest pie altāra.

Tiesa gan, pāra ģimenes vēl nav iepazinušās – gan Meganas mātei, gan tēvam vēl tikai jāiepazīstas ar meitas līgavaini un karalisko ģimeni.