Meganas Mārklas brālis brīdina princi Hariju un aicina atcelt karaliskās kāzas

1 komentārs
Meganas Mārklas brālis brīdina princi Hariju un aicina atcelt karaliskās kāzas
Scanpix

Ņemot vērā notikumu attīstību, šīs varētu ieiet vēsturē kā vienas no skandalozākajām karaliskajām kāzām. Princis Harijs nesen saņēmis pavisam atklātu vēstuli no topošās sievas, Holivudas aktrises Meganas Mārklas brāļa Tomasa Mārkla. 

Ar roku rakstītajā vēstulē Meganas brālis brīdina,  ka “vēl nav par vēlu atcelt kāzas”. Jāatzīmē, ka britu karaliskās kāzas notiks jau pēc divām nedēļām – 19. maijā.

Tomass Mārkls princim Harijam raksta, ka viņa māsa esot “izlutināta, sekla un iedomīga sieviete, kas tevi un visu karalisko mantojumu padarīs par izsmieklu.”

“Jo vairāk laika paiet, tuvojoties kāzu datumam, jo skaidrāks kļūst, ka šī ir lielākā kļūda karalisko kāzu vēsturē,” rakstīts vēstulē, ko Meganas brālis dāsni “uzdāvinājis” izdevumam “In Touch”.

“Esmu pārsteigts, ka tu joprojām neredzi, kāda Megana ir patiesībā, jo nu jau to redz visa pasaule,” Tomass ir pārliecināts.

51 gadu vecais vīrietis apgalvo, ka viņa tēvs Meganas dēļ bankrotējis, vēlēdamies atbalstīt viņas sapni kļūt par aktrisi.

“Kas tas par cilvēku, kas izmanto pašas tēvu, līdz viņš ir teju bankrotējis un tad pamet viņu Meksikā cīnīties ar pašas parādiem. Turklāt, kad pienāk laiks atmaksāt, viņa izliekas pašas tēvu nepazīstam,” dusmojas Tomass.

Atgādinām, ka Megana pamanījusies saniknot arī savu pusmāsu ratiņkrēslā, neielūdzot ģimenes locekļus uz kāzām.