Megana Mārkla sarūgtina karaliskās ģimenes fanus un neizvēlas Keitu par līgavas māsu

0 Komentāru
Megana Mārkla sarūgtina karaliskās ģimenes fanus un neizvēlas Keitu par līgavas māsu
Scanpix un Instagarm/jessicamulroney

Kopš seriāla “Suits” aktrise Megana Mārkla nolēma ziedot savu kinozvaigznes karjeru, lai pievienotos britu karaliskajai ģimenei un dotu jāvārdu princim Harijam, visa pasaule seko līdzi katram viņas mazākajam solim un lēmumam. Līdz kāzām palikuši vien daži mēneši, un Mārkla beidzot ir izvēlējusies savu līgavas māsu. Tiesa gan, viņas lēmums ir sarūgtinājis teju visus kvēlākos karaliskās ģimenes fanus.

Nav nekāds noslēpums, ka Kembridžas hercogiene Keita Midltone ir uzstādījusi augstu latiņu jebkurai karaliskās ģimenes lēdijai, tāpēc nav nekāds brīnums, ka tieši Mārklas spēja noturēties viņas līmenī bija vislielākā intriga jau kopš brīža, kad pasaule uzzināja par prinča Harija un Meganas Mārklas attiecībām.

Liels bija fanu pārsteigums, kad atklājās, – aktrisei piemīt ne vien visas nepieciešamās manieres un stila izjūta, bet viņa ātri vien nodibināja labas attiecības ar Kembridžas hercogieni. Tas viss lika pamatu runām, ka tieši viņu Mārkla izvēlēsies par savu līgavas māsu. Bet tā nenotika.

Tā vietā no drošiem avotiem kļuvis zināms, ka prinča Harija topošā sieva par savu līgavas māsu izvēlējusies vienu no savām tuvākajām draudzenēm, kanādiešu stilisti Džesiku Malroniju.

Starp citu, tieši viņas sociālo tīklu profilos vēl var atrast fotogrāfijas ar Mārklu pirms viņas lēmuma kļūt par karaliskās ģimenes sastāvdaļu. Kā zināms, britu karaļnama protokols paredzēja visu aktrises sociālo tīklu izdzēšanu.

Megana un Džesika esot ļoti tuvas, par ko liecina arī kopīgi atvaļinājumi. 2016. gadā abas baudīja sauli un viesmīlību tepat, Eiropā – Itālijā. Džesikai ir arī četrus gadus veca meitiņa Aivija, kurais, visticamāk, tiks uzticēta ziedu kaisīšana karaliskajās kāzās.

0 Komentāru