Māsas Simona un Diāna Kubasovas prezentē savu kosmētikas līniju

Pievienot komentāru
Māsas Simona un Diāna Kubasovas prezentē savu kosmētikas līniju
PUBLICITĀTES FOTO

6. marta rītā prestižajā Ņujorkas restorānā ”Ladurée New York Soho” modeles un daudzu starptautisko skaistuma konkursu laureātes Simona un Diāna Kubasovas prezentēja savu kosmētikas zīmolu ”Fast Beauty Co.”

Māsas, kuras savu dzīvi pavada nepārtrauktos ceļojumos apkārt pasaulei, atklāj, ka nekad nav varējušas atrast kosmētiku, kas iedarbotos pietiekami ātri un iederētos viņu aizņemtajā dzīves ritmā.

”Mums nav laika pavadīt 20 minūtes un veikt 6 soļu skaistumkopšanas rituālus, un arī lielākajai daļai sieviešu, kuras mēs pazīstam – no aizņemtām māmiņām līdz uzņēmumu direktorēm – arī nav!” stāsta māsas.

Tāpēc redzot tukšo vietu tirgū, māsas izlēma, ka jāizveido ātras iedarbības kosmētikas līnija. Tā, sadarbībā ar pazīstamo Ņujorkas slavenību dermatologu Dr. Bhanusali, skaistules izveidoja ”Fast Beauty Co.”.

”Mēs gribējām izveidot saprotamus, tīrus produktus, kas patiešām darbojas. Kosmētika ir vegāna, brīva no sulfātiem, falātiem, parabēniem, hlorīda un alkohola,” atklāj Diāna.

Kubasovu zīmols izmanto jaunākas Korejas tehnoloģijas, labākos materiālus un augstākās kvalitātes sastāvdaļas.

Protams, apzinoties ”Instagram” nozīmi cilvēku dzīvēs, skaistulēm bija ļoti svarīgi, lai maskas arī būtu skaistas un sociālo mediju fotogrāfiju vērtas.

Tāpēc tās veidotas no interesantiem materiāliem un apdrukātas ar skaistiem zelta rakstiem.

”Fast Beauty Co.” klāstā šobrīd ir 21 produkts un trīs dažādas līnijas.

”Clarity” kolekcija ar melno ogli un rozmarīnu radīta ādas attīrīšanai, matēšanai un ādas toņa izlīdzināšanai.

”Dive-In” kolekcija ar hialuronskābi un kolagēnu paredzēta ādas dziļai mitrināšanai.

Toties ”Drink Up” līnija ar argana un hibiska ekstraktiem paredzēta ādas izlīdzināšanai un tonizēšanai.

Kosmētikas produktu klāstā ir sejas, acu, lūpu, kakla, dekoltē un mālu maskas, kā arī micelārās kosmētikas noņemšanas salvetes.

Produktus var iegādāties iepakojumos, kuros ir viena vai piecas maskas vai tādos īpašos komplektos kā ”Kissing Bible”, kura paredzēta visām ”skūpstāmajām” zonām – lūpām, kaklam, acs kaktiņiem.

Kosmētiku Latvijā iegādāties nevarēs, bet to var pasūtīt internetā. Zīmola ”Fast Beauty Co.” produkciju iegādājies ŠEIT!