Mākslīgā skaistuma piekritējas, kuras popularitātes ziņā min uz papēžiem latviešu modelei Viktorijai Vaildai

3 komentāri
Mākslīgā skaistuma piekritējas, kuras popularitātes ziņā min uz papēžiem latviešu modelei Viktorijai Vaildai
instagram.com/bimbo_doll_ivana /instagram.com/real.barbie.of.berlin/ instagram.com/ victoriawildofficial

Latviešu modele Viktorija Vailda iztiku pelna, strādājot par foto modeli. Sieviete lepojas ar savu mākslīgo skaistumu, veiktajām plastiskajām operācijām, kā nekā tieši tā viņa tuvojas savam sapnim – iemantot Bārbijas cienīgu ārieni. Sociālajā tīklā ”Instagram” ir daudz modeļu, kuras priekšroku dod plastiskās ķirurģijas sniegtajam skaistumam, ne dabas dotajam. Apskati piecas Viktorijas konkurentes!

Modeles ar mākslīgu skaistumu sociālajos tīklos nav maz. Lai izceltos, ir jābūt īpaši spilgtām un interesantām. Tikai tā var iemantot sekotājus un fanus.

Portāls Skaties.lv apkopoja skaistākās, seksuālākās latviešu modeles Viktorijas Vaildas konkurentes modes biznesā.

Modele Parisa Hermsa sevi dēvē par patieso Berlīnes Bārbiju. Sieviete tiek uzskatīta par Vācijas lielāko krūšu īpašnieci un plastiskajās operācijās viņa iztērējusi vairāk nekā 40 000 eiro. Katra sievietes krūts sver divus kilogramus un ik rītu pamostoties viņa ir laimīga ieraugot savas “draudzenītes”.

Divu bērnu māmiņa, modele Kendija Čārmsa var lepoties ar krūšu implantiem, kuros katrā var ieliet divus litrus ūdens. Modele nožēlo veikto izvēli palielināt krūtis, bet baidās šķirties no krūšu implantiem. Tāpēc skaistā māmiņa turpina izmantot savu izskatu savā labā un pelna naudu, fotografējoties erotiskās foto sesijās.

Modele Ivana Vladislava ir dzimusi Polijā, bet dzīvo Berlīnē. Sieviete izceļas ar to, ka dzimusi kā vīrietis, bet vienmēr sapņojusi kļūt par Bārbiju. Plastiskajās operācijās iztērēti 110 000 eiro un vairums – tieši krūšu palielināšanā. Ivana jau veikusi sešpadsmit plastiskās operācijas un nedomā apstāties. Skaistule sapņo savā pēcpusē ievietot implantus, lai iegūtu lielu, apaļu dupsīti.

Modeles ar lielām krūtīm un lūpām bieži vien apkārtējie pielīdzina porno filmu industrijas darbiniecēm. Šāds apgalvojums nav kļūda. Piemēram, modele, aktrise Aviva Roks ir uzsākusi karjeru pieaugušajiem domātā kino industrijā. Sieviete sevi sauc par traku suņu lēdiju un neslēpj, ka dievina mākslīgo skaistumu. Skaistule dzīvo Šveicē.

Viena no Viktorijas Vaildas draudzenēm, modele Baja Angelika popularitātes ziņā min uz papēžiem slavenajai latvietei. Abas sievietes vēlas izskatīties pēc dzīvām lellēm un, uz viņām raugoties, var saskatīt palielu līdzību ar Bārbijām.

Runājot par pašu Viktoriju Vaildu, viņa no vasaras brīvdienām ir atgriezusies Kannās, kur turpina dzīvot savu ierasto dzīvi.

Divpadmsit seksīgākās Viktrijas Vaildas fotogrāfijas!

3 komentāri