Magones un Žaņa versija par Ingūnas plosīšanos Gulbenē

Šova ”Lauku sēta” otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne nākusi klajā ar stāstu, kurā apgalvo, ka, būdama kaimiņiene, ieradusies Magones Šutovienes sētā, lai iedraudzētos, taču Magone no viņas esot aizlaidusies, bet Žanis raidījis prom. Pie Skaties.lv vērsās Magone un viņas vīrs Žanis, pastāstot pavisam citu stāstu.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Ligita Putniņa (Avotiņu ex īpašniece)

  Ligita Putniņa (Avotiņu ex īpašniece)

  "Skumji, ja nav vairāk neviena cilvēka, ko rādīt šovā, kā tikai šo Magoni ar Žani. Sen jau tūkstošiem cilvēku viņi ir apnikuši, un pie tam arī ne visi saprot krievu valodā viņu sarunas. Šie liekuļi ir negodīgi cilvēki, kuriem vispār nav sirdsapziņas, un kuri ne tikai melo citiem, bet, pirmkārt, sev.Tā viņiem ir izdevies īstenot savas intereses, radot par sevi labu iespaidu.Maskas nu ir nokritušas, un žēl gan, ka to viņi neparādīja agrāk, savu īsto, zaglīgo,afēristu seju. Tik rijīgus cilvēkus pēc mūsu mantas, pusgadsimta garumā nebiju sastapusi. Tāpēc man ļoti žēl ne tikai vectēva celtās mājas, bet arī kaziņu, kuras viņiem uzticēju. Savu dzimtas māju tādiem izdzimteņiem nekad mūžā nepārdotu, un kur nu vēl savus mīļus, lolotus dzīvnieciņus, kurus 1x trijās dienās izslauc. Tur pavasara šovā daudz kas bija redzams.Tāpēc- jūtos piekrāpta, un izjūtu vainas apziņu savas dzimtas priekšā. Un nesakiet, ka cilvēkiem vajag uzticēties...nē, es arī uzticējos katram viņu vārdam, kaut cilvēki man bakstīja acīs...ko tu dari, kam tu pārdosi, vai šitiem blēžiem, krāpniekiem? Bet es to neklausījos, nedzirdēju un tikai tad to ieraudzīju, kad viņi noņēma maskas.Tagad sekos viņu melīgie izdomājumi par ogu iepircējiem, kuri bankrotēja. Un kāpēc bankrotēja? Silti ieteiktu vismaz man pazīstamiem cilvēkiem ar šiem blēžiem nesapīties."
 • ha-ha

  ha-ha

  tā ir ka burkā grib pārpirkt ogas un iedzīvoties uz cilvēku apmuļķošanu
 • Diduu

  Diduu

  Nu gan Magone lej!
  Realitātes šovā "Slavenības bez filtra" pati teica, ka zin, kas ir "slavenā" Inguna un, ka cer, ka kādreiz dzīvē satiksies, jo dzīvo abas vienā pusē (Gulbenes novadā).
 • Āaaa
 • šļuha

  šļuha

  Inguna iet uz drāti pie Žaņa?:DDD vai be'tniņu Žanis Ingunai uztaisīs? Būtu jauks pāris. Magine varētu meklēt nākošo jākli. Jau tā katrs bēns no sava piegulētāja. Māte tikumu Magonei nav ieaudzinājusi!
 • pliķis

  pliķis

  Atbalsts Magonei? Šie nekauņas nav pelnījuši nekādu atbalstu. Jūs viņus nepazīstiet, šos krāpniekus.
 • dzejdaris

  dzejdaris

  ,,Sausais murgs" ir tas, ko saka Magone ar Žani. Tajā tiešām nav ne grama patiesības, vieni apmelojumi. Viņi melo visiem un visur, bez kauna un goda, bez sirdsapziņas. Žanis latviski ,,ņe-bum bum", nevienu vārdu nesaprot, lai ko jautātu. Ticu šoreiz Ingūnai, ka Magone no tīruma laidās prom. Tas tā bija, redzēju. Nevajag melot!
 • Interesanti!

  Interesanti!

  Vai tik nebūs tur iesaistīts Magones vīra "Žanis" 🍌🤔
 • draiskulis

  draiskulis

  Vai tā Ingūna nav Venta kāda brūte? Abi uz vienu šniti izklausās...
  • draiskule

   draiskule

   eh, tam ventim tā dzejniece sen pie vienas vietas; saista viņus tik vien kā miesas kāres AUGLIS puišels kas aug
 • Egils

  Egils

  Magone, Jūs esat izcila! Neļaujiet visādām Ingūnām jaukties Jūsu ģimenes dzīvē. Fantastiska sieviete, fantastiska ģimene, veiksmīgi savas zemes patrioti. Vienmēr būs kāds, kam skauž, bet skauģi tikai liecina, ka esam veiksmīgi ! Neveiksminiekus neapskauž!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!