Magones un Žaņa versija par Ingūnas plosīšanos Gulbenē

15 komentāri
Magones un Žaņa versija par Ingūnas plosīšanos Gulbenē
F64 / PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šova ”Lauku sēta” otrās sezonas dalībniece Ingūna Stapāne nākusi klajā ar stāstu, kurā apgalvo, ka, būdama kaimiņiene, ieradusies Magones Šutovienes sētā, lai iedraudzētos, taču Magone no viņas esot aizlaidusies, bet Žanis raidījis prom. Pie Skaties.lv vērsās Magone un viņas vīrs Žanis, pastāstot pavisam citu stāstu.

Kā apgalvo Ingūna, viņa ieradusies Magones sētā, lai nodotu ogas un ”apsekotu īpašumu”, sastapusies tur ar Žani, bet vīrietis neesot viņu laidis ne mājā, ne pie Magones. Ingūnas versija TE.

Magone neslēpj, ka Ingūnas stāsts viņai un Žanim šķiet ”sausais murgs” un tajā nav ne grama patiesības. Lai gan Ingūna pastāv uz to, ka runājusi ar Žani, tincinot vīrieti par Magoni, dzejnieces vīrs šādu sievieti neesot sētā redzējis.

”Žanis saka, ka tādu tanti pēc sejas būtu atcerējies uz mūžu,” skaidro Magone.

Lai gan pati Ingūna apgalvo, ka esot Gulbenes slavenība, kuru atpazīst visi, Magone neslēpj, – viņai šī ”Lauku sētas” kādreizējā dalībniece nav zināma. Viņu mājās televīziju neskatās, jaunumus par šoviem uzzina vien no Skaties.lv rakstiem. Un arī te Ingūnas pēdējā laika ”slava” saistīta vien ar mēģinājumiem ielūkoties Magones dzīvē.

”Lai Ingūnas kundze neņem ļaunā, es viņu nepazīstu. Mums televizora nav,” atklāj dzejniece. Viņa neslēpj, ka neplāno ļaut ne Ingūnai, ne kādam citam ”fanam” ielūkoties savas sadzīves apstākļos.

”Ar kādām tiesībām kāds nāks un pārbaudīs mūsu dzīves apstākļus?” neizpratnē par Ingūnas neparasto vēlmi ir Magone. Sieviete jau tā regulāri atrāda faniem ainiņas no savas jaukās ģimenes dzīves, atklājot, ka atvasītes aug ģimeniskā un dabai pietuvinātā vidē – uztraukumam nav nekāda pamata.

Tiesa, šis nav pirmais gadījums, kad cilvēki no malas izrāda neveselīgu pastiprinātu interesi par Magones ģimeni, mēģinot pat ielauzties viņas privātajā telpā un izplatot paziņojumus medijos.

Gan iepriekšējā reizē, gan šoreiz fani un lasītāji ir Magones pusē – Skaties.lv saņēmuši neskaitāmus lasītāju komentārus, kuros tiek pausts atbalsts Magonei un kaunināta Ingūna par jaukšanos lietās, kas nav viņas darīšana.