Madonna piedāvā pajumti Harijam un Meganai

1 komentārs
Madonna piedāvā pajumti Harijam un Meganai
PC/ FP/ Scanpix

Ar burvīgu piedāvājumu britu karaļnama dumpiniekiem Harijam un Meganai klajā nākusi popmūzikas skandāliste Madonna. Māksliniece savos sociālajos tīklos ievietojusi video, kurā aicina princi un Saseksas hercogieni tā vietā, lai pārceltos uz Kanādu, ievākties viņas apartamentos pie Ņujorkas Centrālparka.

“Nebēdziet uz Kanādu! Tur ir garlaicīgi. Es piedāvāju jums kļūt par mana dzīvokļa apakšīrniekiem,” piedāvājumu, kas uzreiz izsauc vispārēju apkārtējo sajūsmu, izsaka Madonna.

Viņas dzīvoklis atrodas Ņujorkā, Centrālparka Rietumu daļā. Tajā esot divas guļamistabas un lielisks skats – visi būšot tikai ieguvēji no darījuma.

Kamēr daļa fanu jūsmo par Madonnas dāsnumu, liels skaits zvaigznes aktivitāšu sekotāju nostājies pretējā pusē – viņus aizvainojis Madonnas viedoklis par Kanādu.

Kā paziņojuši sašutušie dīvāna eksperti, ”Madonna pati ir vēl garlaicīgāka par Kanādu”.

Pagaidām nav zināms, vai Harijs un Megana apsvērs šo piedāvājumu. Saseksas hercogu pāris šobrīd ir īsta karaliskā skandāla epicentrā, jo izlēmis atteikties no britu karaļnama spozmes. Abi nolēmuši apmesties Ziemeļamerikā, kļūt finansiāli neatkarīgi un dzīvot vienkāršu ļaužu dzīvi.

1 komentārs