Lolita Neimane iesaka ēdienus gada pirmajai dienai, lai vēderā nebūtu ”smaguma” sajūta

0 Komentāru
Lolita Neimane iesaka ēdienus gada pirmajai dienai, lai vēderā nebūtu ”smaguma” sajūta
F64

Vecgada vakarā ir ēsts gan cepetis, speķa pīrādziņi, rasols, ”siļķe kažokā” un citi svētkos ierastie brīnumi. Vēderam ir jādod atelpa un pirmajā janvārī nav ieteicams ēst “smagu” ēdienu. Dietoloģe Lolita Neimane iesaka neaizmirst par dārzeņiem un tējām.

Lai pārvarētu pirmā janvāra “smaguma” sajūtu vēderā dietoloģe Lolita Neimane iesaka dzert daudz augu tējas. Ideāli, ja tējas vasaras laikā ir pašu rokām salasītas dabā, bet ja nē, der arī veikalos iegādātas augu tējas.

”Pēc tik daudz “smaga” ēdiena iesaku pirmajā janvārī pievērsties dārzeņiem. Dažādas biezzupas, salāti atvieglos kuņģa darbību un noņems “smaguma” sajūtu,” tā Lolita.

Pašai Lolitai ļoti garšo burkānu salāti ar apelsīniem un saulespuķu sēkliņām, kā arī biešu salāti ar zaļajiem zirnīšiem un nedaudz olīveļļas.

”Lieliskas ir krāsnī ceptas ķirbja šķēles, kuras apziestas ar apelsīna miziņu, sinepēm. Klāt vēl grauzdiņus, kumīnu un nedaudz olīveļļas. Tas ir ļoti gardi,” smaida Lolita.

Lolita nenoliedz, ka arī viņai mājās svētku galdā ir visi tradicionālie ēdieni, nav tā, ka viņa cienā viesus tikai ar rukolu un spinātiem, tomēr dietoloģe ar treknām majonēzēm un mērcēm neaizraujas!

Kā lielāko gardumu svētkos Neimane nosauc gardās ikru maizītes!

Dietoloģe aicina neaizmirst, ka eksistē arī citi ēdieni pēc svētkiem kā rasols un aicina parūpēties par sava kuņģa darbību!

0 Komentāru