Linda Mūrniece uzraksta emocionālu un skaudru vēstuli vīrietim, kuru vēl tikai satiks

1 komentārs
Linda Mūrniece uzraksta emocionālu un skaudru vēstuli vīrietim, kuru vēl tikai satiks
FACEBOOK

Uzņēmēja Linda Mūrniece rudenī sociālajos tīklos publisko savas pārdomas par dzīvi, uzskatiem, radot pārdomas savos draugos un atbalstītājos. Nu viņa uzrakstījusi skaudru vēstuli vīrietim, kuru vēl tikai satiks.

Lindas Mūrnieces vēstule vīrietim, kurš vēl tikai ienāks viņas dzīvē!

Es tevi gribu paturēt. Par spīti tam, ka tas nav uz mūžu, bet tikai atlikušo laiku. Es tevi gribu paturēt. Par spīti tam, ka arī paturēt sāp. Jo tas nav tā, kā būtu bijis, ja būtu bijis… Ir citādi. Es tevi gribu paturēt.

Paturēt tikai sev un klusiņām priecāties, ka es to varu klusiņām. Es tevi gribu paturēt.

Neteikt nevienam par zvaigznēm, kas no rīta pazūd saullēktā vai kamīnu, kas naktī bija tik gaišs.

Neteikt par savādo troksni, kas ļauj izbīties un izlikties, ka tas bija bailīgi. Nevienam neatzīties, kāpēc gribu tevi paturēt. Neteikt, cik sen es zināju, kur tevi meklēt. Neteikt, ka asaras ir īstas, kad sabīstos tevi pazaudēt.

Es tevi gribu paturēt. No vakara līdz rītam un atkal līdz vakaram. Līdz citai dienai un citam gadam. Līdz sajūtai, ka tā bija pareizi. Un skumjām par to, ka tikai tagad. Līdz dzērvju klaigām un aizsalušam dīķim.

Līdz sāpēm gribu paturēt un priekam. Līdz rītdienas pusdienām un vakara pasaciņai. Līdz zvanam un baznīcas solam. Līdz sajūtai, ka nevajag sarunāties. Līdz sajūtai būt blakus.

Es tevi gribu paturēt.

Lindas ieraksts sociālajā tīklā ”Facebook” saņēmis 350 patīk, kā arī komentārus, kuros daudzi raksta, ka ierasts tos aizkustinājis līdz pat asarām.

Kāda dāma pat Lindai pateikusi, ka tieši šo ierakstu plāno nolasīt savās kāzās mīļotajam vīrietim, šādi vārdiem motivē uzņēmēju izteikt savas domas, jo tās sniedz ko vērtīgu citiem.

1 komentārs