Linda Mūrniece, guļot slimnīcas gultā, atklāj jaunumus par veselības stāvokli

16 komentāri
Linda Mūrniece, guļot slimnīcas gultā, atklāj jaunumus par veselības stāvokli
FACEBOOK

Pagājušajā nedēļā uzņēmēja Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju. Vairākas dienas pēc operācijas uzņēmēja atklāj, kā jūtas un paziņo, ka beidzot apņēmusies vairāk domāt pati par sevi.

Pārdomas, kuras izraisījusi operācija un atrašanās slimības gultā, Linda publisko sociālajos tīklos, informējot draugus un atbalstītājus par savu veselības stāvokli.

Foto: Linda Mūrniece pārcietusi pasmagu operāciju

Linda raksta, ka sen nav bijuši tik mierīgi rīti. Bez panikas par to, kas viesnīcā – vai tur apkure pieslēgta un ūdens nav atslēgts, tas viss šķiet tik tāls.

Beidzot viņa pati sev ir svarīga. Ir salikusi dzīvi “pa plauktiņiem” un apņēmusies neskriet kā “sacīkšu zirgs”, lai dzīvei nav pašai sevi jāsāk bremzēt.

”Apņēmusies ļaut rūpēties par sevi. Šeit dakteri un māsiņas, to smaidot – dara. Atliek vien nepretoties, sakot, ka visu varu pati. Paturēšu šo apņemšanos ikdienai. Ļaut sevi lolot un mīlēt. Lai mums visiem veselība un daudz mīlestības,” raksta Linda.

Ja uzņēmējai ar katru mirkli nekļūtu labāk un viņa nevēlētos satikt ģimeni, tad teiktu, ka viņai slimnīcā patīk un varētu padzīvoties vēl pa gultu, neskatoties uz sāpītēm un špricītēm.

”Tik daudz rūpju un uzmanības. Kam patiesi ļaujos, jo zinu, ka vajag un drīz atkal būs jāskrien, piedošanu – jāiet, tālāk. Un sveicieni no tāliem un tuviem. Tik daudz mīļuma un atbalsta, ko var tikai cerēt saņemt,” priecājas Linda.

Linda domā, ka šādos brīžos katrs vārds palīdz veseļoties, dod iedvesmu – mosties smaidot.

”Jā – un gribēt dot pretī to, ko varu – strādāt no sirds un dzīvot no sirds. Mīlēt savējos un sniegt plecu, kad citiem to vajag. Un iedvesmu, kad pašai ir. Esmu vesela un laimīga,” tā Linda.

16 komentāri