”Līguci, es tevi tik vienkārši vaļā nelaidīšu!’’ Balvu Gunārs jau kaļ nākotnes plānus ar Eglīti

11 komentāri
”Līguci, es tevi tik vienkārši vaļā nelaidīšu!’’ Balvu Gunārs jau kaļ nākotnes plānus ar Eglīti
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Par šova ”Piecērt Eglītei!” trešā randiņa uzvarētāju kļuvis par galveno varoni Līgu Eglīti 34 gadus vecākais Gunārs. Līgai vēl priekšā divi randiņi un divas izvēles, bet Gunāru tas nesatrauc! Viņš ir pārliecināts, ka jau iekarojis Līgas sirdi un jau kaļ nākotnes plānus abiem.

‘’Sajūtas ir vot, šitik labas!’’ spiežot Eglīti sev pie krūts, pēc uzvaras nebeidz jūsmot Gunārs.

Spied TE un noskaties sēriju ar Gunāra piedalīšanos!

Saimnieks neslēpj – Līga nudien ir viņa gaumē, un viņš skaistules dēļ gatavs uz visu! Meitene jau uzaicināta ciemos uz saimniecību, kur Gunārs sola gan pirtiņu, gan parādīt vēžus, ko audzē biznesam. Taču vispirms viņam padomā kas ekstrēmāks.

‘’Ziniet, es pirmajā randiņā ar Līgu esmu iedomājies izlēkt ar izpletni. Es esmu lecis, bet, Līga, zini, cik tur lielu drosmi vajag? Kad durvis atveras, rokas, kājas trīc.

Un pirmais sitiens, kad izpletnis atveras – kājas gaisā! Nobļaujies zils, zaļš. Tad zeme, liekas jau viss skaisti. Atkal blieziens. Atveru acis – auzu laukā! Sāp sāni, apakšā māla gabals, riba ielauzta,’’ savā izpletņlēkšanas pieredzē dalās Gunārs.

Eglītei nav divreiz jāsaka – viņa uzreiz apliecina Gunāram, ka ir gatava šādam randiņam!

‘’Es domāju, ka katram cilvēkam jāsajūt tas brīdis, ka dzīve nav bezgalīga, un tāpēc arī cilvēki lec ar izpletni,’’ tā Eglīte.

Salīdzinot pieredzi ‘’Saimnieks meklē sievu’’ un ‘’Piecērt Eglītei!’’ vēžu audzētājs nekavējoties nostājas par labu Eglītei.

‘’Šeit ir patiesāk. Jā, tur man arī gāja labi – tāds žīds, kā es, jau visur ielien,’’ smej saimnieks.

Viņš spriež, ka saimnieku šovā dāmas nav bijušas viņam aktuālajā vecuma kategorijā, savukārt te Eglīte ir viņam tieši atbilstoša!

‘’Toreiz noliku gulēt savas vecenītes un, protams, ka gāju pie jaunajām! Galvenais jau bija to alu pieslēpt, Tie jaunie jau nesaprot, ka vajag alu pieslēpt, lai meitenes iekarotu.

Kad visus galdus vāca nost, es paņēmu alu, tik, cik divās rokās varēju paņemt, un krūmos pieslēpu. Un iedomājies – pēc pusnakts tā frāze: ‘’Vai alu dzersiet?’’ Tas bija kaut kas.

Tiku apbučots un apmīļots,’’ to, kā samnieku šova filmēšanā savaldzinājis jauno saimnieku dāmas, atklāj Gunārs.

Bet ko par abu vecumu starpību saka Eglīte?

‘’Es domāju, ka jaunajiem puišiem Gunārs ir ļoti spēcīgs konkurents,’’ neslēpj ”Piecērt Eglītei!” galvenā varone.

‘’Tikai nesalieli vēl mani,’’ smejas saimnieks, kurš finālā gatavs pierādīt – 59 gadi pasē vēl neko nenozīmē – viņš gatavs uzvarēt visus divdesmit un trīsdesmitgadniekus un iekarot Līgas sirdi.

‘’Es cīnīšos līdz galam! Līguci – es tevi tik vienkārši vaļā nelaidīšu,’’ sniedzot kvēlu skūpstu daiļavai, apsola Gunārs.