Lielo izmēru modele Tatjana par laulību, uzticēšanos, romantiku, vīra atbalstu un mīlestību

0 Komentāru
Lielo izmēru modele Tatjana par laulību, uzticēšanos, romantiku, vīra atbalstu un mīlestību
Personīgais arhīvs

Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča ir laimīga savā laulībā. Viņa audzina pusaugu dēlu Ņikitu un mazu meitenīti Anastasiju. Vīra Dimas atbalsts ļauj modelei piepildīt savus sapņus modes biznesā. Kā piemēru var nosaukt mēneša prombūtni no mājām un filmēšanos ukraiņu šova ”Модель XL” (Modele XL) žūrijas sastāvā.

Ar Dimu Tatjana iepazinusies pēc viņas pašas domām ļoti banāli. Iepazīšanās notikusi pie naktskluba un tikai tāpēc, ka viņas draudzenei iepaticies Dimas draugs. Jaunā sieviete kautrējusies iet iepazīties tad nu Tatjana aizgājusi un draudzenes vārdā palūgusi vīrieša telefona numuru.

”Draudzene vēlāk sagāja kopā ar Dimas draugu, un mēs nokļuvām vienā “tusiņā”. Sadraudzējāmies un nemaz nedomājām par romantiskām attiecībām, kā nekā viņam bija meitene un man puisis. Daudz vēlāk tikai sapratu, ka Dima man ir īstais. Apziņa nāca tāpēc, ka ar viņu man nekas nav jātēlo, varu būt īsta, kopā ir viegli,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Tatjana.

Salīdzinot agrāk piedzīvotās attiecības ar tagadējām attiecībām, Tatjana paziņo, ka nekad nebija izjutusi tādu vieglumu, vienmēr bija jākontrolē, ko viņa saka, jo pastāvēja iespēja, ka vīrietis apvainosies. Dima nekad neapvainojas, visu saprot un uzklausa. Draudzība pāraugusi mīlestībā pirms mazliet vairāk nekā pieciem gadiem, bet precējušies viņi ir jau četrus gadus.

Viena no būtiskākajām lietām, kas Tatjanai ļāva dot mīlestībai ”zaļo gaismu”, bija Dimas labās attiecības ar viņas dēlu Ņikitu. Ņikita ciena Dimu, viņi nestrīdas, ir pašiem savas nodarbošanās, kurās sievietēm nav vietas. Piemēram, makšķerēšana vīriešu kompānijā, iešana pirtī.

Tagad dēls sasniedzis pusaudža vecumu un vēlas daudz laika pavadīt kopā ar draugiem, meitenēm. Neskatoties uz to, viņš vienmēr atceras ģimeni un izbrīvē laiku.

”Runājot par romantiku, Dima nav īpaši romantisks, viņa rūpes un mīlestība izpaužas praktiskās lietās. Attiecību pirmsākumos viņš katru dienu nāca pie manis ar ziedu pušķi, mīļākajiem saldumiem. Tagad var nopirkt SPA atpūtu ārzemēs, dāvina skaistumkopšanas salonu procedūru kartes, masāžu kartes, viņš redz, cik daudz strādāju, un vēlas, lai es atpūstos un atslābinātos,” smaida Tatjana.

Svētdienas ir dienas, kuras vienmēr tiek pavadītas ģimenes lokā, tā ir tradīcija, kuru neviens nelauž. Ģimene kopā brokasto, dodas pastaigāties, iet uz kino, kā arī dara citas aktivitātes, galvenais, ka kopā.

Tāpat reizi pa reizei Tatjana un Dima plāno atpūtu divatā, šādi mirkļi vajadzīgi, lai nepazaudētu viens otru darba rutīnā un rūpēs par ģimeni.

”Ļoti grūti braukt komandējumos uz ilgu laiku. Mēs vēl skaitāmies jaunlaulātie, pieci gadi attiecībās nav nekas, gribas pavadīt laiku kopā, bet bieži vien neizdodas. Vīriņš atbalsta visu, ko es daru, to ļoti cienu un tas tikai stiprina manas jūtas. Viņš vienmēr saka, ja patīk ir jādara, lai kur arī es neatrastos, vienmēr jūtu Dimas atbalstu, zinu, viņš mani uzklausīs, sniegs padomus un atbalstīs. Neiztikt bez motivēšanas palikt un izdarīt visu līdz galam, pat ja domāju par mājās braukšanu, reizēm tā notiek, kad ļoti sailgojos pēc ģimenes,” priecājas Tatjana.

Pāris uzticas viens otram, nav greizsirdīgi, nerīko skandālus. Mīlnieki, neesot kopā vairākas, reizes dienā sazvanās, sūta SMS. Tas netiek aizmirsts, esot arī Rīgā, Dima un Taņa visu laiku uztur kontaktu viens ar otru.

”Jā, mums ir maza meitiņa Anastasija. Pagaidām vairāk kopīgus bērnus neplānojam, jo mums nav tik daudz brīva laika. Visus brīvos mirkļus mēģinām pavadīt kopā ar Ņikitu un Nastju. Nopirkām māju ārpus pilsētas, lai meita varētu uzaugt pie dabas, lai ir svaigs gaiss, baseins, šūpoles, slidkalniņš, lai viņa var ar plikām kājām skriet pa zāli. Arī Ņikita var atslābināties, pēc dienas skolā un treniņā, vienkārši iedzerot tēju pagalmā, izejot pastaigāties un baudot mieru,” atklāj Tatjana.

Runājot par laimes definīciju, Tatjana saka, ka laime ir tad, kad tuvie cilvēki ir veseli, kad visi dzīvo harmonijā un ir apmierināti ar dzīvi. Modele sevi uzskata par laimīgu cilvēku, jo viņai ir lieliska ģimene un iespēja nodarboties ar to, kas sagādā prieku.

”Protams, cilvēkam vienmēr kaut kas pietrūkst, ir kādi savi mērķi un sapņi, tas ir normāli un pat veselīgi. Vienmēr vajag lietas, uz kurām tiekties,” nobeidz Tatjana.

0 Komentāru