Komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana atsakās no kafijas, kur modele smeļas enerģiju, kad tik ļoti gribas gulēt?
instagram.com/tatjanamackevich/

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča visu jūliju atradīsies Ukrainā, kur aktīvi filmējas televīzijas šova ”Модель XL” (Modele XL) filmēšanā. Tatjana ir viena no žūrijas loceklēm un vērtē apaļīgo lēdiju sniegumu modeļu ampluā.

Filmēšanas nereti norisinās naktī, pa dienu noris gatavošanās darbi, bet no rīta jālaiko apģērbs, lai nederēšanas gadījumā to līdz vakaram spētu izlabot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saspringtais grafiks dara savu, naktī izdodas gulēt vien pāris stundas, un tā paiet ne tikai dažas dienas, bet jau nedēļas.

Tatjana, lai aizdzītu miegu, nelieto kafiju, netiek dzerti arī enerģijas dzērieni, viss, uz ko viņa paļaujas, ir diētiskā ”Coca Cola”. Tieši šis dzēriens un laiku palīdz atgūt enerģiju.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Tatjana atklāj, ka galvenais veids, kā nepadoties miegam, ir nemitīga pārvietošanās, staigāšana kaut pa savu filmēšanas treileri, skaļas mūzikas klausīšanās. Arī pozitīvā attieksme no apkārtējiem kolēģiem motivē nepadoties un turpināt darbu.

“Arī mājās nedzeru kafiju, melno tēju un arī zaļo tēju ne, atsakos arī no enerģijas dzērieniem. Filmēšana ilgst jau vairākas nedēļas, ja visu laiku, kad nāktu miegs, dzertu dzērienus ar kofeīnu, sen būtu iedzīvojusies lielās veselības problēmās. Esmu pret enerģijas dzērieniem, tie ietekmē sirds ritmu un bojā veselību,” stāsta Tatjana.

Modele priekšroku dod svaigi spiestām sulām, tās satur vitamīnus, stiprina imūnsistēmu, un C vitamīns lieliski palīdz atmosties.

Lielo izmēru modeli Tatjanu ģērbtuvē pārsteidz viens no planētas skaistākajiem vīriešiem:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl