Lielo izmēru modele Tatjana cer, ka šovs ”XL Modele” Latvijā radīs apetītlīgo dāmu revolūciju

5 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana cer, ka šovs ”XL Modele” Latvijā radīs apetītlīgo dāmu revolūciju
PERSONĪGAIS ARHĪVS

24. novembrī ”Kanāls 2” pārraidīja pirmās sezonas pirmo sēriju Ukrainas šovam ”XL Modele”, kurā kā žūrijas locekle darbojas pašmāju lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča. Taņa priecājas, ka šovs piedzīvojis savu pirmizrādi Latvijā un viņa cer, ka tas mainīs daudzu apetītlīgo dāmu dzīves.

To, ka apaļīgas sievietes ir burvīgas Tatjana jau vairākus gadus cenšas pierādīt Latvijas publikai, bet jau divus gadus to dara Ukrainā. Šovs parāda korpulento dāmu problēmas, atrod risinājumus un palīdz pieņemt sevi.

”Man bija neaprakstāms gods pārstāvēt savu valsti Ukrainā. Īpaši uzstāties ar uzrunu Kijevas mērijā, runājot, ietekmīgāko Ukrainas cilvēku priekšā. Runāju par revolūcijas sākumu, parādot, ka visu pieņemtie modes standarti lēni palēnām tiek lauzti,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Tatjana.

Lielo izmēru modele Tatjana par laulību, uzticēšanos, romantiku, vīra atbalstu un mīlestību

”XL Modele” ir lielo izmēru revolūcija! Tatjanai ir prieks, ka viņa var kā ziņnese piedalīties revolūcijā un ar savu piemēru motivēt dāmas neslēpties, bet parādīt savu skaistumu.

Pēc pirmās šova sezonas Ukrainā parādījās vairākas lielo izmēru modeļu skolas, tāpat arī ”body positive” organizācijas, lielo izmēru modeles, lielo izmēru skaistuļu skaistuma konkursi, Ukrainas dizaineri un ārzemju dizainerei sāka izmantot lielo izmēru modeles, lai reklamētu savu produkciju.

”Tas viss parāda, ka šovs nav pagājis vienkārši tāpat. Tas nozīmē, ka mēs uzvarējām, mēs spējām ietekmēt cilvēku viedokļus, uztaisījām revolūciju un pierādījām, ka lielo izmēru sievietēm ir vieta modes industrijā. Ar lielu interesi vēroju kā šovs izmaina skatītāju uzskatus un paplašina redzējumu,” smaida Tatjana.

Taņa cer, ka arī Latvijas sievietes, skatoties šovu, izmainīs savu viedokli par sieviešu formām, jo parasti korpulentas dāmas nejūtas mīlētas, ir nepārliecinātas un dzīvo kompleksos.

”Šovs ne tikai stāsta par to, ka neglītais pīlēns var pārvērsties par skaistu gulbi, bet māca cienīt, pieņemt un mīlēt sevi. ”XL Modelē” tiek atklātas dziļākas problēmas, tas liek saprast, kāpēc cilvēks nav pārliecināts par sevi,” tā Tatjana.

”Vidusskolu pabeidzu jau ar dēlu uz rokām.” Lielo izmēru modeles Tatjanas atklātais stāsts

Bieži vien viss sākas, jo draugs izteicies nekorekti par figūras parametriem, vecāki nepārtraukti atgādina par to, ka mazāk vajag ēst, pēc Taņas domām ar to pietiek, lai sāktos kompleksi.

Šova gaitā dalībnieces nepārtraukti atrodas konkurences apstākļos, mācās būt labākas, stiprākas un cīnīties par to, ko vēlas.

”Es ceru, ka pēc šova rādīšanas Latvijā arī būs tik lielas un nozīmīgas pārmaiņas, ka radīsies lielāka interese par lielo izmēru modelēm. Tāpat ceru, ka korpulentas dāmas tiks uzskatītas par skaistām, tiks pieņemtas un par viņām vairāk neviens nesmiesies. Cilvēkiem ir pēdējais laiks saprast, ka mēs neesam vienādi un skaistums neslēpjas tikai standarta modeles parametros,” nobeidz Tatjana.

TOP komentāri

  • .
  • .
    0 0 0

    .

    Tajā šovā korpulentu meiteņu ir ļoti maz. Tur pārsvarā ir tādas, ko neuzņemtu klasisko modeļu rindās, jo nav kalsnas, vārdusakot, ir normālas, ar apaļumiem.
  • Klinta Laura Vilcāne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl