Lielo izmēru modele Tatjana: Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas

8 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana: Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas
PUBLICITĀTES FOTO

Latvijā populārākā lielo izmēru modele, šova “Modele XL” žūrijas locekle Tatjana Mackeviča neatbalsta dāmas, kuras ģērbjas neatbilstoši vecumam. Tāpat viņa ir šokā par korpulentām dāmām, kuras valkā minisvārkus. Tatjana uzskata, ka jāģērbjas atbilstoši auguma proporcijām un vecumam.

Tatjana uzskata, ka minisvārki korpulentām dāmām nav jāvelk, ja šādus svārkus velk pusaudzes, tas vēl ir pieņemami. Ja sieviete pēc divdesmit piecu gadu sasniegšanas neapzinās savu augumu, tas ir skumji.

”Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas. Tā ģērbties ir izaicinoši un nebūt ne skaisti. Apaļīgas kājas, vēders un īsi minisvārki, kas tur gaumīgs? Lielo izmēru dāmām nav jādomā par modes tendencēm, bet gan par savu augumu, kā pasvītrot efektīvās auguma daļas un paslēpt neefektīvās,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Tatjana.

Tatjana uzskata, ka sievietei jāizskatās skaisti, jāprezentē sevi dārgi, bet, ja skatoties uz dāmu redzi ziņojumu, paņem mani, paskaties, cik es seksīga, tas nav labi.

Foto: lielo izmēru modeles Tatjanas šikās brīvdienas slēpošanas kūrortā

Nevar aizmirst par celulītu, tas piešķir papildu vulgaritāti, lētumu, dāmai ir jāprot sevi prezentēt, un sieviete ar labu gaumi slēps nepilnības.

Par spīti visam, Tatjana nevar nepateikt, ka pēdējā laikā viņa nav redzējusi nevienu korpulentu dāmu mini svārkos un par to viņai liels prieks.

Lielo izmēru modele Tatjana cer, ka šovs ”XL Modele” Latvijā radīs apetītlīgo dāmu revolūciju

”Otra problēma, kuru esmu novērojusi apaļīgām dāmām iestājas sasniedzot piecdesmit gadu vecumu. Nereti dāmas iecienījušas vilkt mugurā spīdīgu apģērbu, to visu paspilgtinot ar daudz aksesuāriem, bārkstīm. Uzreiz liekas, ka atbraukusi no laukiem un neapzinās kā ģērbties, tāpēc uzvilka visu, kas bija mājās, vai veikalā nopirka visu, kas spīdēja. Cilvēki ir dažādi, budžeti ir dažādi, bet visi var atrast budžetam atbilstošu, labu apģērbu,” pārliecinoši nosaka Tatjana.

Tatjana atklāj, ka ir ļoti daudz veikalu ar lētu produkciju, kuri seko līdzi jaunumiem modē un ražo līdzīgas lietas modes zīmolu produkcijai. Tieši šie veikali ļauj ikvienai dāmai ģērbties skaisti, eleganti un sievišķīgi.

Lielo izmēru modele nedomā, ka dāmas, kuras apveltītas ar modeles augumu un jau sasniegušas piecdesmit gadu vecumu var vilkt mini svārkus, arī tas izskatās piedauzīgi. Piedauzību nespēj noslēpt pat biezas zeķubikses.

Lielo izmēru modele Tatjana par laulību, uzticēšanos, romantiku, vīra atbalstu un mīlestību

”Pieaugušā vecumā nevajag ģērbties kā pusaudzim. Pat ja dāma ir ļoti kopta, smalkas miesas uzbūves, pusaudža apģērbs izcels vecumu un tas ir izaicinoši,” tā Tatjana.

Dāmas, kuras neprot skaisti novecot modele sauc par vulgārām, lētām, kā nekā ikvienā vecumā var izskatīties kopti, eleganti un sievišķīgi.

”Vidusskolu pabeidzu jau ar dēlu uz rokām.” Lielo izmēru modeles Tatjanas atklātais stāsts

”Nav obligāti mugurā jāvelk kas īss vai spīdīgs. Sievietei jāpiemeklē apģērbs piemērots savam svaram un vecumam. Tās ir tikai manas domas, iespējams, ir cilvēki, kuriem korpulentas dāmas mini svārkos vai sievietes gados pusaudža apģērbā liekas elegantas, bet ne man,” nobeidz Tatjana.

8 komentāri