Leldes un Aivja Ceriņu meitiņa guļ kopā ar vecākiem, ne īpaši iekārtotajā istabā

12 komentāri
Leldes un Aivja Ceriņu meitiņa guļ kopā ar vecākiem, ne īpaši iekārtotajā istabā
INSTAGRAM

2019. gada 29. decembrī televīzijas personības Lelde un Aivis Ceriņi kļuva par vecākiem meitiņai. Lai visa ģimene izjustu maksimālu komfortu, mazā Adele guļ vecāku istabā, ne bērnistabā.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Lelde raksta, ka, gaidot meitiņu, viņa daudz domājusi, kā labāk organizēt naktsmieru.

Tā, lai gan jaunie vecāki, gan jaundzimusī izjustu maksimālu komfortu.

Ģimenisks foto: Lelde un Aivis Ceriņi kļuvuši par vecākiem

View this post on Instagram

gaidot meitiņu, ļoti daudz domājām un interesējāmies par to, kā labāk organizēt naktsmieru. ☁️ tā, lai gan mēs, gan viņa justu maksimālu komfortu. lēnām sākām iekārtot Adeles istabu ar šo brīnišķīgo latviešu dizaina @nordi_furniture gultiņu & kumodi, un bērnu veikaliņa @mrbunny.shop aksesuāriem 🤍 , bet aši vien sapratām, ka pagaidām šeit viņu liksim čučēt tikai pa dienu. lai aprod ar telpu ( kurā augot, noteikti ieviesīs savu kārtību 🙈😊). dotajā brīdī mazā guļ kopā ar mums. sākotnēji izmēģinājām gan ligzdiņu, gan norobežojošu pīni, taču man bija tramīgs un caurs miegs, baidoties, ka nejauši tomēr neuzmetam segu vai neuzliekam roku. tāpēc nonācām pie pagaidu varianta, – neliela šūpulīša. mērķis ir gada vecumā, lēnām sākt guldīt šeit pašas istabā. gultiņā, kas kalpos vēl ļoti ilgi, jo tai ir speciāli noņemama un maināma viena mala, kā arī regulējams augstums, lai nākotnē mazā pati varētu kāpt iekšā un ārā! 🤍🕊☺️ #ceriņuģimene #nordi_furniture #babyroom #mrbunnyshop #ImWearingRI #riverislandlatvia #sadarbība #babygirl #parenting

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Lelde Ceriņa publisko pirmās pārdomas pēc meitas dzimšanas

Ātri vien Lelde un Aivis sapratuši, ka pagaidām Adele savā istabā gulēs tikai pa dienu, lai varētu aprast ar telpu, kurā augot noteikti ieviesīs savu kārtību.

Pagaidām meitenīte guļ kopā ar vecākiem. Sākotnēji Lelde un Aivis izmēģinājuši gan ”ligzdiņu”, gan norobežojošo pīni, taču Leldei bijis tramīgs un “caurs” miegs, baidoties, ka nejauši meitiņai tiks uzmesta sega vai uzlikta roka.

Ceriņu pāris nepilna mēneša veco meitiņu sācis vest garajās pastaigās

”Nonācām pie pagaidu varianta – neliela šūpulīša. Mērķis ir gada vecumā lēnām sākt guldīt pašas istabā, gultiņā, kas kalpos vēl ļoti ilgi, jo tai ir speciāli noņemama un maināma viena mala, kā arī regulējams augstums, lai nākotnē mazā pati varētu kāpt iekšā un ārā,” raksta Lelde.

Lelde un Aivis apprecējās 2018. gada 25. maijā, bet 2019. gada jūlija izskaņā paziņoja, ka gaida ģimenes pieaugumu.