Lelde Ceriņa atklāj, kā veicas ar 10 mēnešus vecās meitas Adeles audzināšanu

2 komentāri
Lelde Ceriņa atklāj, kā veicas ar 10 mēnešus vecās meitas Adeles audzināšanu
INSTAGRAM

Pirms 10 mēnešiem Lelde un Aivis Ceriņi kļuva par pirmdzimtā vecākiem. Pasaulē nāca meita Adele. Sociālā tīkla ”Instagram” īsajos stāstos laimīgā māmiņa atklāj jaunas detaļas par meitiņas audzināšanu.

Lelde paziņo, ka, audzinot meitu, visvairāk ir nepieciešama pacietība, atbalstošs vīrs, nebaidīšanās lūgt speciālistu palīdzību un mīlestība pāri visam.

Romantisks foto! Skaistais Ceriņu pāris nosvin attiecību jubileju

Jaunā māmiņa Lelde Ceriņa skaidro, kāpēc meitiņa nosaukta par Adeli

Toties no praktiskām lietām – tas ir pamperu konteiners, kas absorbē visus aromātus.

Arī ar piebarošanu problēmu nav. Pāra meitiņa ēd gandrīz visu, ko viņai piedāvā. Alerģiska reakcija bijusi tikai pret avenēm un paipalu olām.

Naktī mazulīte joprojām bauda mātes pienu, bet pa dienu vecāki cenšas nodrošināt daudzpusīgu pārtiku. Maisījumu Ceriņu atvase ēdusi 2 vai 3 reizes, kad tas bijis nepieciešams, neesot mājās.

Lelde aicina mīļoto iesaistīties it visā, kas skar Adelītes aprūpi. Pienākumu sadalīšana palīdz novērst to, ka kāds ģimenē būtu novests līdz bezspēkam.

Neiztikt arī bez laika divatā, pāris plāno randiņus, lai turpinātu viens uz otru skatīties ar ”dzirkstelītēm” acīs.

No rotaļlietām jaunie vecāki priekšroku dod koka mantiņām – vilcieniņš ar zvēriņiem pasažieriem ir ļoti iemīļots.

Lelde nešķiro mantiņas pēc dārguma, mazā Adele spēlējas arī ar kastaņiem un burku vāciņiem. Slavenība uzskata, ka labāk – ja mājās mazāk mantiņu, bet tās ir kvalitatīvas. Vannas rotaļlietas bez caurumiņiem, kuros krājas pelējums, tāpat jāpievērš uzmanība, lai krāsas ir bērnam draudzīgas.

Jaunā māmiņa paziņo, ka pagaidām vēl nevar spriest, ko nozīmē vārds ”audzināt”, jo mazulītei ir tikai desmit mēneši un pagaidām tā ir aprūpe. Jaunie vecāki sāk ierādīt kādus noteikumus, bet tās ir tā ”iesildoties”.

Lelde smejoties saka faniem, ka vēlāk varēs izbaudīt – stāvi kaut uz galvas, bet neklausa un nevar nomierināt.

Mīļi foto: kā paaugusies skaistā Ceriņu pāra meitiņa Adele

2 komentāri