Laulības ostā iestūrējusi televīzijas personība Anna Rozīte un viņas mīļotais Gints

1 komentārs
Laulības ostā iestūrējusi televīzijas personība Anna Rozīte un viņas mīļotais Gints
facebook.com/gints.feders

11. jūlijā apprecējusies viena no pašmāju iekārojamākajām līgavām, televīzijas personība Anna Rozīte. Par kāzām ar sociālo tīklu palīdzību paziņojis jaunais vīrs, sabiedrisko attiecību speciālists Gints Feders, kurš ievietoja bildi no kāzām, kā arī jaunajai sievai domātu, smeldzīgu ierakstu.

Sociālajā tīklā ievietotajā fotogrāfijā līgavainis redzams pelēkā uzvalkā, ko papildina ar baltu kreklu, toties Annai, kā jau līgavai piedienas, mugurā ir skaista balta kāzu kleita.

Ja citas līgavas izvēlas plīvurus, tad televīzijas personība priekšroku dod baltu un rozā ziedu vainadziņam, kas izceļ viņas latviskumu un dabas mīlestību.

Gints raksta – Viens vārds var izmainīt tavu lēmumu. Vienas jūtas var izmainīt tavu dzīvi. Viens cilvēks var izmainīt tevi. Jaunais vīrs pasakās Annai un parakstās ļoti īsi un lakoniski – Tavs vīrs.

Kāzas norisinājās Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, ko daudzi komentāros sauc par perfektāko kāzu norises vietu.

Neskaitāmi cilvēki sociālajā tīklā sveic jaunlaulātos, vēl laimes, saticību un nebeidzamu mīlestību.

Jaunais vīrs sociālajos tīklos jau nomainījis savu attiecību statusu uz – precējies, Annas statuss pagaidām ir nemainīgs – attiecībās.

Anna un Gints ir kopā jau no 2015. gada sākuma, kad Anna bija izšķīrusies no meitiņas Emīlijas tēva, bet Gints šķīris savu divpadsmit gadus ilgo laulību.

Lai jaunās attiecības ir mīlas pilnas un izteiktie jāvārdi nekad nezaudē savu spēku. Sveicam jauno pāri!