Laulības ostā iestūrējusi ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja

0 Komentāru
Laulības ostā iestūrējusi ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja
facebook.com/JurisIR

Astotajā augustā laulības ostā iestūrēja šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece, dejotāja Marta Kalēja. Pēc laulībām jaunā sieviņa pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Martu Kalēju-Irbi.

Divkārtējā Latvijas čempione sporta dejās, šova zvaigzne Marta Kalēja un viņas mīļotais, akadēmiskās mūzikas vokālists, uzņēmējs Juris Irbe, saderinājās pagājušā gadā izskaņā.

Saderināšanās mirklī mīlnieki nebija kopā pat gadu, bet juta tik lielu komfortu esot viens otra tuvumā, ka saprata, laiks nav jāvelk garumā.

Nu jaunais vīrs sociālajā tīklā ”Facebook” gan nomainījis attiecību statusu uz precējies, gan ielicis skaistu bildi no pāra kāzām, toties jaunā sieva nomainījusi attiecību statusu uz precējusies.

Foto: facebook.com/JurisIR

Mīlniekus kāzās sveic gan Ansis Pūpols, Ieva Bondare, Katrīna Dimanta, Anna Krimele, gan Liene Skulme.

Laulību ceremonijai Marta bija izvēlējusies vasarīgu līgavas kleitu, kura sniedzās līdz ikriem, bet aiz muguras plīvoja liela tilla ”šlepe”. Tas ļāva līgaviņai greznoties skaistās kurpītēs, tās tikai paspilgtināja koptēlu.

Martas mati bija izlaisti, bet vienā galvas pusē atsprausti ar baltu rozīti. Līgavainis priekšroku deva klasiski tumšam uzvalka ar vēl tumšāku kaklasaiti.

Kāzu fotogrāfijā jaunieši tur viens otru aiz rokas un skrien gar viesu izveidoto “aleju”, bet mīlestības svētku liecinieki met tiem virsū rožu ziedlapiņas.

Apsveicam jauno pāri!
0 Komentāru