Video: Latvijas populārākais ”drag queen” ir sašutis par rasisma pastāvēšanu mūsdienās

7 komentāri
Video: Latvijas populārākais ”drag queen” ir sašutis par rasisma pastāvēšanu mūsdienās
INSTAGRAM

Latvijā populārākais “drag queen” Amuna jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis aizdomājies par Latvijas ”influenceru” vēlmi, reklamēt preces, bet ne runāt par nozīmīgām tēmām, kā, piemēram – rasisms. “Instagram” īsajos stāstos “drag queen” izsaka savas domas par šo lielo vispasaules problēmu.

Amunu pārņem skumjas, lasot, ka daudz afroamerikāņi mirst no vardarbības, kas vērsta pret viņu ādas krāsu.

Foto: Latvijas pirmais ”drag queen” vanniņā izrāda plikumus

View this post on Instagram

🖤🖤Black Lives Matter🖤🖤 Justice for all Victims who lost their Lives because of this🖤 Justice to All People of Color who ever felt Racism🖤 Justice to ALL transgender people of color, who cant live anymore 🖤 Justice to ALL souls who lost their lives because of POLICE crimes 🖤 Justice to kids who feel rasism every day 🖤 I will Stand and Fight for them, my Brothers, my Sisters because I see them as equal 🖤we are together🖤 I Dont Want to Breathe if They Cant🖤🖤 This needs to end and The End is coming because ,IT`S ENOUGH 🖤SPEAK UP …DONT BE SILENT🖤🖤. . #blacklivesmatter #justiceforblackpeople #JUSTICE #blm #justiceforgeorgefloyd #nojusticenopeace #policebrutality #policeofficer #policebrutality #racism #stop #stopracism #help #helpingothers #helpeachother #blacklivesmatter✊🏾 #dontbesilent #speakup #peopleofcolor #transgender #icantbreathe

A post shared by Amuna Davis (@amunadavis) on

Latvijā pirmais ”Drag queen” ticis pie aptuveni 5000 eiro vērta smaida

Mirst ļoti daudz ”LGBTQ+” pārstāvji, kuri ir afroamerikāņi un maina dzimumu, šoreiz galvenais nav ”LGBTQ+”, bet gan cilvēka rase.

“Drag queen” ir sašutis, ka rasisms pastāv 21 gadsimtā. Viņš ir sašutis, redzot, ka cilvēki, kuri var par to runāt izvēlas klusēt un tikai reklamēt preces, par kurām saņem naudu.

Amuna uzskata, ka ”influenceriem” ir ne tikai jāreklamē produkti un pozitīvs saturs, bet arī jāliek aizdomāties par pasaules problēmām, jo kamēr mēs klusēsim, nekas nemainīsies.

Klusējot cieš arvien vairāk nevainīgu cilvēku, Amunai gribas ”vemt” no rasistiem.

Emocionālā Amuna neslēpj, ka izlasot par notikumiem Amerikā, un gadījumu ar Džordžu Floidu asaras valdīt nebija iespējams.

Latvijā pirmais ”Drag queen” aicina atsaukties puišus, kuri vēlas ar viņu doties uz randiņu