Latvijas pirmā ”Instagram” influencere Agnija Grigule nosvin uzņēmuma izveidošanu

0 Komentāru
Latvijas pirmā ”Instagram” influencere Agnija Grigule nosvin uzņēmuma izveidošanu
Publicitātes foto

14. jūnijā kafejnīcā ”Pagalms” notika pazīstamās latviešu fotogrāfes un ”Instagram” influenceres Agnijas Grigules jaunā dzīvesstila, modes un kultūras portāla ”Honeymoon High” atklāšana.

Jaunais portāls darbosies Rīgā, Apvienotās Karalistes galvaspilsētā Londonā un Francijas galvaspilsētā Parīzē. Kopumā redakcijā piesaistot 35 jaunus cilvēkus, kuri ir gatavi piedāvāt kvalitatīvu informāciju, īpaši akcentējot tieši vizuālo noformējumu, humoru un informatīvu saturu.

Atklāšanas ballītē piedalījās blogere un juriste Liene Stūraine, modes fotogrāfe Natālija Berezina, modes mākslinieces Viktorija Joniene un Dace Bahmane-Krieviņa un citi viesi.

Pasākuma laikā norisinājās arī modes zīmola ”Volga Vintage” modes skate.

“Ideja par portālu man jau bija sen. Sākumā domāju par blogu, doma pamazām vien pārauga idejā par mediju. Domāju, ka šajā portālā būšu viena pati, bet, tā kā man nav talanta rakstīšanā, un es tieši šogad vēlējos dibināt savu uzņēmumu, sapratu, ka visu var savienot kopā. Uzrunāju vairākus radošus jauniešus no Rīgas, kuri lielākā daļa ir mani draugi. Protams, pirmo mēnesi visiem bija neskaidrība, kas un kā notiek, es pati vēl neaptvēru, kas notiek, bet pamazām viss nostabilizējās,” stāsta portāla galvenā redaktore Agnija Grigule.

Agnija domā, ka galvenais ir parādīt, ka jaunieši ne tikai dzīvo tagadnei, sēž ”Snapchat” un smuki ģērbjas, bet arī var izveidot kvalitatīvu, informatīvu materiālu ar labu humoru un spēcīgu vizuālo identitāti.

0 Komentāru