Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija ziemu aizvada Itālijā, lutinot mīļoto un atpūšoties termālajos baseinos

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

9 komentāri
Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija ziemu aizvada Itālijā, lutinot mīļoto un atpūšoties termālajos baseinos
INSTAGRAM

Iedvesmojošā modele, par Latvijas lielākajām krūtīm dēvētā Viktorija Vailda bauda Itālijas kalnu dāvāto atpūtu un nesteidzas atgriezties ne Francijā, ne Latvijā. Skaistule pavada laiku kopā ar mīļoto Saimonu gan slēpojot, gan relaksējoties pārim piederošajā dzīvoklī. Mīlnieki parūpējušies, lai visos gadalaikos spētu baudīt labāko atpūtu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktorija atklāj, ka viņi ir padomājuši par visu – Nicā var baudīt siltumu, sauli un pludmali, Francijas kalnos ziemu, sniegu un slēpošanu, toties Latvijā atpūsties no visa un relaksēties lauku īpašumā.

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda skaidro, kāpēc ikdienā valkā parūkas

Viktorija Vailda Kuldīgā pozē blakus pilsētas simbolam – mūra tiltam

Ziemu pārlaist sniegotajā apvidū mīlnieki izvēlējās, jo kalnos ir krietni mazāk cilvēku, mazāk koronavīrusa ierobežojumu. Pirms pandēmijas mīlnieki ziemas laikā devās uz eksotiskām zemēm.

”Dodamies kalnos slēpot, baudīt ziemu un sniegu. Piesardzīgi slēpoju, man bail no augstiem kalniem. Dievinu termālos baseinus, varu vērot skaistos, sniegotos skatus un mērcēties siltā ūdentiņā,” smaida Viktorija.

Daudz laika skaistule pavada mājās, jo gluži vienkārši nav kur doties, un viņa arī nevēlas riskēt ar savu veselību.

Viktorija smejoties atklāj, ka viņai un Saimonam vairs nevajadzēs iet uz restorāniem, jo viņa būs iemācījusies labi gatavot.

Galvenokārt Viktorija gatavo itāļu ēdienus – picas, pastas, neiztikt bez cepeškrāsnī ceptiem kartupeļiem, dārzeņiem un zivīm.

Tā kā nav iespējas apmeklēt sporta zāli, skaistule trenējas mājas apstākļos, jo līdz vasarai vēlas iegūt perfektu muskuļu masu.

”Trenējos mājās ar svariem, hantelēm un taisu ”squat” pat ar 80 kilogramiem, kādreiz varēju tikai ar 30 kilogramiem. Plānoju iegādāties arī velo trenažieri, jo ziemā negribas ārā braukt ar velosipēdu. Lietoju arī sporta uzturu – proteīna dzērienus, aminoskābes muskuļiem,” atklāj Viktorija.

Foto: kārdinošā Viktorija Vailda ieradusies galvaspilsētā un pozē pie uzraksta ”Rīga”

Par ārējā izskata uzlabojumiem Viktorija pagaidām nedomā. Viņa ir koncentrējusies uz sportu un vēlas no fiziskajām aktivitātēm iegūt rezultātus.

Latviete jūtas apmierināta ar sevi, viņai patīk spoguļattēls, un vajadzību pēc vizuālām pārmaiņām, kuras jāiegūst, liekoties zem skalpeļa, viņa neizjūt.

”Skatīšos, kā būs, kad dzīve atsāksies normālā ritmā. Apzinos, ka gadi iet uz priekšu un visu laiku vajag ko uzlabot, ”piešpaktelēt”, jo jācenšas būt jauniem. Injekcijas sejai jātaisa visu laiku, ja nē – zūd efekts, arī sejas ”liftingu” sievietes taisa jau no 30 gadiem,” informē Viktorija.

Atrodoties kalnu apvidū, kur šogad ir ļoti maz cilvēku, skaistule bauda laiku, nelietojot kosmētiku, bet atpūtinot sejas ādu.

Viktorija papildina, ka draugs viņu atpazīst arī bez kosmētikas un kalnos viņa neredz jēgu krāsoties. Kosmētika tiek lietota tikai ja viņi dodas uz pilsētu pēc pirkumiem.

”Šis laiks satuvina pārus vai arī izšķir. Tāda kā pārbaude mīlestības patiesumam un spēcīgumam. Neuzskatu, ka vienu vai divus gadus sēdēt mājās un slēpties no vīrusa ir traki, galvenais, ka kopā,” tā Viktorija.

Itālijā pāris plāno palikt vēl vairākas nedēļas, tā kā Viktorijas mīļotajam ir attālinātais darbs, viņš to var veikt no jebkuras pasaules vietas.

”Uz Latviju domājam doties pavasarī. Kad jums beigsies stingrie ierobežojumi, pagaidām šeit ir brīvāka atmosfēra,” informē skaistule.

Kārdinošā Viktorija Vailda gatavojas pamest Latviju un atgriezties Nicā

9 komentāri