Latvijā viesojas slavenais lecamauklu fitnesa programmas izgudrotājs

0 Komentāru
Latvijā viesojas slavenais lecamauklu fitnesa programmas izgudrotājs
Instagram.com/buddyleejumpropes/

Šajā nedēļā Latvijā viesojas viens no olimpisko spēļu dalībniekiem, populārās fitnesa grāmatas ”Jump rope training” grāmatas autors, fitnesa ar lecamauklām programmas autors Badijs Lī. Sportists uzskata, ka latvieši pēc dabas ir ļoti kautrīgi, nav tik atvērti kā amerikāņi.

Slavenais sportists viesojās ”All Media Baltics” Latvijas telekanālu jaunās sezonas prezentācijas pasākumā un centās ieinteresēt teju ikvienu viesi par pievēršanos fitnesam, sportam.

Pirmo reizi Latvijā olimpiskais čempions ieradās jau pirms vairāk nekā desmit gadiem. Brauciens bijis nejaušs, viņš bijis Zviedrijā, apnikusi valsts un viņš vēlējās nokļūt kādā no mazajām valstīm, kuras atrodas blakus. Bija iespējams iegādāties biļetes uz prāmi, kas dodas uz Latviju.

”Pirmā pieredze bija interesanta. Latvijā nebija redzēti daudz tumšādaini cilvēki. Man nāca klāt cilvēki, vēlējās pieskarties manai ādai, sajust atšķirību starp gaišu ādu, tas bija smieklīgi un interesanti,” smejas Badijs.

Pirmajā reizē viņam iepatikusies Latvija, un Rīgā viņš atgriežas vairākas reizes gadā. Gadu laikā iegūti draugi un tas tikai motivē sportistu viesoties mūsu dzimtenē vēl un vēl.

Vīrietis uzskata, ka sports nav tikai aktīva sportošana, bet gan kustība, ja esi kustībā arī tavs prāts nestāv uz vietas. Pat ja cilvēkam patīk tikai pastaigāties, tā arī ir sportošana, tikai zemākā līmenī, bet ar kaut ko ir jāsāk.

”Amerikā vecāki bērniem jau no dzimšanas saka – tu vari kļūt par prezidentu, tu vari būt jebkas, kas vēlies, ir tikai jāgrib un jāstrādā. Cik esmu dzirdējis Latvijā, vecāki bērniem saka pretēji, uzsverot visu, kas viņi nevar būt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Badijs.

Sportists piebilst, ka latvieši ir ļoti noslēgta, kautrīga tauta, kam nepieciešams grūdiens, izrāviens no komforta, tāpēc viņš iesaka apmeklēt Ameriku, kur visi ir atvērti, un, esot tādā vidē, arī cilvēki mainās un kļūst atvērtāki.

Pievēršoties sportam cilvēks neiegūst tikai skaistu ķermeni un veselību, bet mainās arī lietu uztvere. Ir iespējams izdarīt daudz vairāk, jo spēj koncentrēties uz rezultātu un iet uz to.

Esot kustībā, pazūd nogurums, kas ir loti izteikta parādība tiem, kuri nesporto. Ceļojot pa pasauli Badijs vēlas motivēt cilvēkus sekot sapņiem un cīnīties par savu nākotni.

Sports palīdz sakārtot domas, attīrīt prātu no visa liekā un sekot sapņiem. Aktīvs dzīvesveids bija viens no iemesliem, kā Badijs, dzīvojot gaišas ādas krāsas sabiedrībā, spēja izrauties un izveidot savu biznesu.

Viņa lecamauklu fitnesa programma ieviesta visā pasaulē, uzrakstītās grāmatas ir kā paraugs sportot gribētājiem visā pasaule un viņš kā treneris palīdz daudziem bijušajiem olimpiskajiem čempioniem. Programma izstrādāta tā, lai ar to varētu nodarboties arī cilvēki, kuriem ir bijušas dažādas traumas.

Badijs lepni paziņo, ka ir izdotas jau divas grāmatas, un drīzumā dienas gaismu ieraudzīs viņa trešā grāmata, kurā būs teikts ne tikai par sportu, bet motivāciju darboties.

0 Komentāru