Latviešu dziedātāja Adelīna ieskaņo “FIFA World Cup 2018” futbola himnu, ko dzirdēs miljardiem cilvēku pasaulē!

0 Komentāru
Latviešu dziedātāja Adelīna ieskaņo “FIFA World Cup 2018” futbola himnu, ko dzirdēs miljardiem cilvēku pasaulē!
Publicitātes foto

Pašmāju dziedātāja Adelīna kopā ar marokāņu izcelsmes mūziķi, dziesmu producentu un vairāku ”Grammy” balvu ieguvēju ”RedOne”, kurš 2010. gadā producējis dziedātājas Šakiras skaņdarbu ”Waka Waka” ”FIFA World Cup 2010” spēlēm, kā arī 2014. gada oficiālo ”World Cup” himnu ar Dženiferu Lopesu un Pitbullu, ierakstījuši oficiālo ”FIFA World Cup 2018” Bein Sports himnu.

Skaņdarbs ”One World” un tā videoklips, kas tika filmēts Maskavā un Marokā režisora Daniela Zlotina vadībā, interneta vietnē ”Youtube” skatīts jau nepilnus 6 miljonus reižu, un tiks atskaņots televīzijas kanālā ”Bein Sports” ikreiz pirms katras translētās futbola spēles. 2018. gada ”FIFA” Pasaules kauss pirmoreiz notiks Krievijā no 2018. gada 14. jūnija līdz 15. jūlijam.

”Esmu pateicīga, ka neatlaidīga darba rezultātā man bija iespēja iepazīties ar pasaules mūzikas zvaigžņu producentu ”RedOne”, un man ir pagodinājums būt daļai no šī starptautiskā projekta,” saka Adelīna.

Dziesmas “One World” ideja ir veicināt vienotību, mīlestību un mieru. Nav svarīgi, no kuras pasaules malas ikviens nāk, kopā mēs visi esam viena pasaule. Adelīna, kura ar ”RedOne” pirmoreiz tikās Losandželosā, kur tobrīd filmēja videoklipu vienai no savām dziesmām.

”RedOne” kā ierakstu producents un dziesmu autors ir strādājis ar daudziem izciliem mūziķiem – Lady Gaga, Maikls Džeksons, U2, Nikija Mināža, Dženifera Lopeza, Pitbull, Enrique Iglesias, Shakira, Wyclef Jean, Meraija Kerija, Marks Antonijs un Akon.

0 Komentāru