Laimē iespēju sportot par baltu velti! Eglīte izaicina fanus uz treniņiem

5 komentāri
Laimē iespēju sportot par baltu velti! Eglīte izaicina fanus uz treniņiem
F64

Šova ”Piecērt Eglītei!”’galvenā zvaigzne Līga Eglīte, izbaudījusi divu apburošu vīru – Maira un Gunāra – uzmanības apliecinājumus, paziņoja, ka izlēmusi padzīvot viena un intensīvi trenēties. Lai pierādītu savu apņēmību un motivētu arī fanus sportiskākai dzīvei, Eglīte izaicina uz treniņiem. Piedalies Skaties.lv konkursā un trenējies kopā ar šovu zvaigzni un profesionālu treneri bez maksas!

Daiņa Zāģera sporta zāle Rīgas centrā nav kārtējā sērijveida treniņu zāle ar visiem jau zināmajiem trenažieriem. Nē, aizejot uz treniņu pie Zāģera, cilvēks nokļūst īstā spēkavīru nometnē, kurā jācilā riepas, akmeņi, ”trubas” un jāstrādā ar pašu taisītiem trenažieriem!

Treneris gan uzreiz uzsver, – lai nebaida vārds ”spēkavīrs”. Arī uztraukumam par to, ka, piemēram, baļķa cilāšana varētu apdraudēt Eglītes veselību, nav absolūti nekāda pamata – mūsu skaistule tikai gūst jaunu enerģiju randiņu spēlei!

”Daudzi uzskata, ka atnāks uz šejieni un viņiem būs jāceļ nenormāli smagas riepas. Es neesmu tik dumjš treneris, ka uzreiz likšu darīt tādas lietas.

Tā ideja ir dot cilvēkiem iespēju pamēģināt lietas, ko mēs paši, spēkavīri, darām sacensībās, taču, protams, vieglākā versijā. Lai ir forša pašsajūta un sajūta, ka esi bijis treniņā,’’ stāsta sportists.

Ja to var Eglīte, to vari arī tu, turklāt Skaties.lv piedāvā izmēģināt treniņus pie Zāģera kopā ar Eglīti par baltu velti! Zaudēt nav ko!

#KONKURSS Piecērt Eglītei fitnesa zālē vai izaicini viņu spēka pārbaudei! 🏋️💪Piedalies konkursā un laimē divus…

Posted by Skaties.lv on Wednesday, July 29, 2020

Ietago draugu, kurš vēlas kopā ar tevi izmēģināt spēkus Zāģera treniņos, un, ja jums paveiksies izlozē, varēsiet bez maksas trenēties kopā ar Eglīti!

Vairāk informācijas par treniņiem meklē TE!