Kurusova Singapūrā atradusi mīlestību, strādā deju skolā! Kādu vietu viņas dzīvē ieņem Latvija?

4 komentāri
Kurusova Singapūrā atradusi mīlestību, strādā deju skolā! Kādu vietu viņas dzīvē ieņem Latvija?
PERSONĪGAIS ATHĪVS

Dejotāja, deju pasniedzēja Aleksandra Kurusova jau pusgadu dzīvo Singapūrā un pasniedz dejošanu Pasaules Sporta deju federācijas prezidenta deju skolā ”Shawn and Gladys Dance Academy”. Aleksandra valstī iedzīvojusies un atradusi arī otro pusīti!

Ziemassvētkus un Jauno gadu Aleksandra pavadīja Latvijā, kopā ar mīļajiem nosvinēja svētkus un paspēja piedalīties pāris ”Prieks kopā būt” šovos.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Aleksandra stāsta, ka sākotnēji uz Singapūru braukusi uz trīs vasaras mēnešiem, bet sanāca, kā sanāca. Singapūrā nodzīvots jau pusgads, un šo zemes nostūri viņa var saukt par savām otrajām mājām.

”Slodze ir diezgan liela, tikai viena brīvdiena nedēļā. Darba devējiem esmu iepatikusies, tas man ir liels pagodinājums, jo šobrīd strādāju Pasaules Sporta deju federācijas prezidenta deju skolā. Man viss patīk un viss apmierina,” priecīgi stāsta Aleksandra.

Pēc pusgada strādāšanas populārajā deju skolā Aleksandrai piedāvāts palikt ilgāk. Pēc dejotājas domām, būtu vienkārši neloģiski atteikties un braukt prom sezonas vidū.

Aleksandra nespēj pateikt, cik ilgi paliks Singapūrā, viss atkarīgs no dažādiem aspektiem, dejotājai ir ko darīt, un viņa jūtas laimīga.

”Esot prom no mājām, man pietrūkst ģimenes, draugu un latviskās vides. Mūsdienās tas ir mazliet citādāk, kā nekā eksistē ”Skype”, ”Whatsup” un var jebkurā momentā sazināties ar cilvēku, pēc kura īpaši sailgojos. Jā, nevaru apskaut, tas man ir ļoti svarīgi, bet mūsdienu tehnoloģijas atvieglo esamību, esot prom no mājām,” tā Aleksandra.

Aleksandrai nepietrūkst nekādu mantu, ēdienu, to visu var iegādāties arī Singapūrā. Viss, kā pietrūkst, ir cilvēcīgais faktors – tuvība ar ģimeni, draugiem un suni Badiju.

Aleksandrai pagaidām nav plānu palikt Singapūrā uz dzīvi. Neskatoties uz to, ka tieši šajā siltajā zemes nostūrī viņa ir atradusi mīļoto.

”Jā esmu šeit satikusi cilvēku, bet viņš arī nav vietējais, tāpēc domāju, ka noteikti šeit nepalikšu uz visu dzīvi. Man ar otro pusīti kopā ir labi, attiecībās jūtos kā īsta sieviete. Tas ir viss, ko vienmēr esmu vēlējusies,” smaida Aleksandra.

Aleksandra dzīvē vadās pēc teiciena – kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Tā ir bijis visu viņas dzīvi.

”Likās, kas vēl var notikt manā dzīvē, kura jau tā bija krāsaina un interesanta. Re, kāds pavērsiens, šobrīd strādāju un dzīvoju Singapūrā, esmu šeit atradusi otro pusīti, par to nekad nebūtu iedomājusies,” smejas Aleksandra.